ایده های طراحی تابلوهای دیجیتال که ذهن شما را متحیر می کند

ایده های طراحی تابلوهای دیجیتال که ذهن شما را متحیر می کند

9 ایده برتر طراحی تابلوهای دیجیتال

1. دیوارهای ویدئویی برای تبلیغات

مطمئناً خریدارانی که در راهروها سرگردان هستند نمی توانند آن را از دست بدهند. با دیوار های ویدئویی شما میتوانید بهترین تبلیغات را انجام دهید. ما در تابلو آذین انواع تابلو های دیجیتال را برای دیوار های شما به صورت سفارشی می سازیم. همچنین به شما بهترین ابزارهای ساخت تابلو مغازه را معرفی میکنیم.

2. دیوار ویدئویی تعاملی برای بازاریابی تجربی

در این تصویر بعدی، ما یک ویدیو دیوار تعاملی داریم که در فروشگاه نایک سوهو یافت می شود. می بینید که آنها در حال تبلیغ ساعت اپل نایک هستند. مشتریان در واقع می توانند روی تردمیل سوار شوند و عملکرد ساعت را در زمان واقعی تجربه کنند، مسافت، زمان، سرعت، مکان و غیره را ردیابی کنند. این قطعا بازاریابی را سرگرم کننده می کند!

نایک سوهو

3. دیوار ویدئویی تعاملی برای کوپن

نحوه برنامه ریزی دیوار ویدئویی تعاملی خود به محصولات و مشتریان شما بستگی دارد. اگر شما یک فروشگاه مواد غذایی هستید که خانواده هایی را هدف قرار می دهد که از فروشگاه شما بازدید می کنند، احتمالاً می خواهید معاملات و کوپن ها را برجسته کنید. تمام کاری که مشتریان شما باید انجام دهند این است که کوپنی را که فکر می کنند ممکن است استفاده کنند، اسکن کنند یا از آن عکس بگیرند. همچنین، معاملات را می توان به دفعات در صورت نیاز به روز کرد، که به معنای کاغذ کمتر و برش کمتر است.یکی دیگر از موارد بسیار خوب تابلو ال ای دی دوطرفه می باشد.

4. آینه های اتاق اتصالات تعاملی

مشتریان نه تنها می توانند خود را در آینه اتاق رختکن ببینند، بلکه می توانند از آینه به عنوان یک صفحه نمایش تعاملی برای آزمایش رنگ ها یا لباس ها و لوازم جانبی مختلف استفاده کنند. آنها حتی می توانند درخواست کمک کنند، نور اتاق را تنظیم کنند، یا تصاویر و اطلاعات را به موبایل خود ارسال کنند. برای پیدا کردن یک کراوات یا پیراهن رنگی دیگر نیازی به بیرون رفتن از رختکن نیست.

5. سقف های دیجیتال

اگر فضاهای بیرونی سرپوشیده بزرگی مانند این مسیر پیاده روی در زیر دارید یا فضاهای لابی باز دارید که مشتریان زمان خود را در انتظار سپری می کنند، سقف دیجیتال قطعاً به محیط علاقه می بخشد. می توانید مشتریان خود را به آکواریوم ها، افلاک نماها و باغ ها بفرستید یا در یک روز ابری به آنها آسمان آبی روشن بدهید.

6. مسیرهای دیجیتال

به معنای واقعی کلمه مسیرهایی را که مشتریان شما طی می کنند روشن کنید. این یک راه سرگرم کننده برای جلب توجه مردم است و نمی توان آن را از دست داد. بعلاوه، نورپردازی روی این راه پله، حرکت در مسیر بالا و پایین را آسان تر، شاید حتی ایمن تر می کند.

7. راهروهای دیجیتال

این تابلوی دیجیتال در سرتاسر راهرو به من احساس می‌کند که دارم وارد یک پیچ زمانی شده‌ام! شما می توانید توجه افراد را هنگام عبور از داخل یا خارج از ساختمان خود جلب کنید و تأثیر ماندگاری قوی ایجاد کنید. همینطور میتوانید از تابلوهای نورپردازی شده یا تابلو لایت باکس استفاده کنید.

8. نمایشگرهای ویدیو وال

این نوع نمایشگر برای ارائه نماهای پانورامای گسترده یا ترکیبی از زوایای مختلف عالی است (برای مشاهده نحوه عملکرد، ویدیو را تماشا کنید). این نوع نمایش ویدیویی برای لابی ها، اتاق های انتظار، اتاق های جلسه یا موزه هایی مانند آنچه اینجا می بینید عالی است.

9. صفحه نمایش دیجیتال تعاملی برای DIY

خوب، به معنای سنتی دقیقاً DIY نیست، اما در این مثال، می توانید ببینید که چگونه این فروشگاه دوچرخه به مشتریان خود صفحه نمایش هایی را ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد دوچرخه خود را طراحی کنند. حتی به نظر می رسد اینجا یک هولوگرام وجود دارد!

diy
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.