انتخاب تابلوی صحیح برای کسب و کار

انتخاب تابلوی صحیح برای کسب و کار

انتخاب تابلوی صحیح برای کسب و کار

تابلو برای شرکت شما ضروری است زیرا با مشتریان ارتباط برقرار می کند، برند شما را منعکس می کند و به بازاریابی محصول کمک می کند. تابلو می تواند فروش را افزایش دهد، وفاداری به برند را تقویت کند، مشتریان جدیدی جذب کند و به شما کمک کند از رقبا متمایز شوید. انواع مختلفی از تابلوها وجود دارد که هر کدام عملکرد خاصی را انجام می دهند.

انواع تابلوها بر اساس صنعت متفاوت است. علاوه بر در نظر گرفتن حروف، طرح رنگ، اندازه، دید، و اینکه چگونه سبک های تابلو ممکن است باورهای اساسی شما را منتقل کنند، انتخاب تصاویر یا لوگوهای صحیح مهم است. 

علاوه بر این، انتخاب انواع تابلوهای مناسب برای سازمان شما بسیار مهم است، زیرا تابلوها پیام‌های ظریف اما مهمی را منتقل می‌کنند. مصرف کنندگان در نهایت تابلو شما را به برند شما مرتبط می کنند.

هزینه انتخاب تابلوهای شرکت بالاست. با این حال، این ابزار فوق‌العاده برای بازاریابی و تبلیغات تنها زمانی مؤثر است که مشتریان و مشتریان بالقوه بتوانند آن را ببینند و پیام شما را درک کنند.

تابلو آذین یکی از بهترین تابلوساز ها در اصفهان ، با تیمی از متخصصان که سالها تجربه در این زمینه دارند و پروژه های متعددی را با موفقیت ارائه کرده اند. 

قبل از اینکه تابلوی خود را انتخاب کنید چه باید بپرسید؟

1. آیا این تابلوها شخصیت برند من را نشان می دهد؟

تابلو خوب باید شخصیت برند شما را نشان دهد و شخصیت آن را برای مشتریان بالقوه آن نشان دهد. این مهم ترین مشخصه تابلوهای موثر است و باید همیشه در نظر داشت.

2. آیا مردم می توانند محل کسب و کار من را ببینند؟

دسترسی به مشتریانی که قبلاً با موقعیت مکانی شما آشنا هستند بسیار عالی است، اما آیا “ترافیک” روزانه ای را که از شما عبور می کند به حداکثر می رسانید؟ مطمئن شوید که تابلوی ویترین فروشگاه شما خوب به نظر می رسد و ماموریت شرکت شما را به مشتریان بالقوه به طور واضح و مختصر بیان می کند. علائم راهنمایی، پرچم های شخصی سازی شده، یا حتی مراقبت از خودروها یا تریلرهای مارک دار کاملاً در خیابان می تواند توجه شما را به سمت کسب و کار شما جلب کند.

3. آن را از دیدگاه مشتری ببینید.

به عنوان مشتری به تابلوهای خود نگاه کنید. آیا برای شما جذاب است؟ سیستم تابلو شما چگونه به نظر می رسد؟ آیا مشتری جذب آن می شود؟ آیا آنها می توانند آن را از همه نقاط محبوب ببینند؟ شما می توانید با برخورد با آن منطقه از دیدگاه مشتری، درک کنید که مشتریان شما در مورد آن منطقه چه فکری می کنند.

انواع تابلوهای تجاری

تابلوهای دیجیتال

تغییر ارتباطات یا تبلیغات بر اساس اهداف بازاریابی شما ساده است. یکی از خلاقانه ترین و کارآمدترین اشکال تابلو، نمایش اطلاعات یا فیلم های چندرسانه ای است. با این حال، ساینیج دیجیتال می تواند بیشتر از نمایش تصاویر مفید باشد. راه های مختلفی برای تعامل با مشتریان با استفاده از صفحه نمایش لمسی وجود دارد. برای مثال می توان از صفحه نمایش های لمسی دیجیتال برای نمایش محصول، تعامل با رسانه های اجتماعی و مسیریابی استفاده کرد.

تابلو فضای باز

نوع اساسی تابلو برای شرکت شما تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز است. تابلوهای فضای باز به ملک شما حس شخصی شما را می دهد. با این حال، تبلیغات در فضای باز به خوبی می تواند بیش از هدایت مشتریان باشد. انواع مختلف تابلوها می توانند ابزار قدرتمندی برای جذب مشتریان به داخل باشند.

تابلوهای اطلاعاتی

معمولاً مراجعین به علائم اطلاعاتی نیاز دارند تا به آنها کمک کند راه خود را در ساختمان ها یا مکان های بیرونی پیدا کنند. علائمی که اطلاعات را ارائه می دهند ممکن است در پنجره ها، روی میزها، نصب شده روی سقف یا در سطح چشم قرار گیرند. مشتریان به احتمال زیاد زمان بیشتری را به فروشگاه اختصاص می‌دهند و زمانی که بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند، برگردند.

تابلو متقاعد کننده

زبان متقاعد کننده روی علائم بر رفتار مصرف کننده تأثیر می گذارد و خریدهای آنی را تشویق می کند. این علائم متقاعد کننده ممکن است مشتریان را به سمت کالاهای جدید، نمایش محصولات یا تبلیغ پیشنهادات با زمان محدود راهنمایی کند.

تابلوهای منطبق

شما می خواهید همه افرادی که از ملک شما بازدید می کنند تجربه لذت بخشی داشته باشند، بنابراین نصب تابلوهایی که مطابقت دارند ضروری است. افراد دارای معلولیت می توانند در مورد ویژگی های قابل دسترس یا فضاهای ایجاد شده برای افراد با نیازهای خاص از تابلوهای آموزنده بیاموزند. علاوه بر این، همه مکان‌های داخلی باید دارای علائم منطبق با حروف بریل و لامسه باشند.

نکاتی برای انتخاب تابلوی تجاری مناسب

برنامه بازاریابی و تبلیغات شما باید شامل تابلو تجاری باشد. شما باید قبل از شروع چاپ علامت سفارشی تحقیقات خود را انجام دهید . طراحی تابلو یک هنر است. بر روی این پیشنهادات کلیدی تمرکز کنید تا بهترین تابلو را برای شرکت خود ایجاد کنید.

1. خوانایی

برنامه ریزی یک تابلو بدون داشتن سایت در ذهن یکی از بدترین کارهایی است که یک شرکت می تواند انجام دهد. اگر نمی‌دانید آن را کجا قرار دهید، می‌توانید فونت علامت خود را خیلی کوچک کنید. علاوه بر این، ممکن است رنگ فونت نادرست را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که می توانید طرح تابلو را از راه دور قبل از ارسال آن به چاپگر بخوانید.

2. دید

برای به حداکثر رساندن مزایای تابلو، دید ضروری است. اگر تابلوی شما در کنار تابلوهای بزرگتر و جسورتر قرار گیرد، مشتریان شما احتمالاً درست از کنار تابلوی شما عبور خواهند کرد. بنابراین، همیشه باید علامت خود را در مکانی برجسته قرار دهید.

3. مفهوم

در حالی که می خواهید طرح هایتان چشم نواز و جذاب باشد، نباید زیاده روی کنید. علامتی که اطلاعات یا جزئیات بیش از حد دارد گیج کننده می شود. مشتریان باید بفهمند که به چه چیزی نگاه می کنند و شما از آنها چه انتظاری دارید.

4. موانع

حتی اگر نقطه برجسته ای را برای تابلو خود انتخاب کنید، باید به زوایای دید دیگر فکر کنید. به عنوان مثال، حتی اگر تابلو شما از یک زاویه فوق العاده به نظر برسد، ممکن است توسط کابل ها یا درختان از زاویه دیگر مسدود شود.

5. اندازه

در طراحی تابلو، اندازه مهم است. علامت هر چه بزرگتر باشد توجه بیشتری را به خود جلب می کند. شما نمی خواهید خیلی بزرگ باشد و مانع از پیام شود. مکان، اندازه مناسب را تعیین می کند.

6. منحصر به فرد بودن

تابلو شما باید برجسته باشد. با هر پیش زمینه ای که قرار می گیرد باید آن را برجسته کند. اگر آن را روی یک دیوار ساده قرار می دهید، یک تابلو به عنوان رنگ پررنگ بدهید. فضای موجود را در نظر بگیرید و طرح خود را تنظیم کنید. شما با ساخت نما کامپوزیت در اصفهان میتوانید علامت متمایزی داشته باشید.

7. طراحی برند

انسجام مصرف کننده زمانی ایجاد می شود که برند شما ثابت باشد. هر برندی باید یک تصویر داشته باشد. تابلو شما باید تصویر شرکت شما را منتقل کند. به نظر می رسد که بخشی از تاسیس شما باشد.

8. صدای برند

هر برندی صدایی متمایز دارد، شبیه به یک تصویر. لحن برند شما ممکن است شیک، رسمی یا جوان و طعنه آمیز باشد. تابلو شما باید با آن صدا صحبت کند تا مشتریان شما پیام را با کسب و کار شما مرتبط کنند.

9. بازار هدف

برخی از بهترین تابلوها با در نظر گرفتن یک مصرف کننده خاص ایجاد می شوند. هر کسب و کاری یک بازار هدف دارد و مخاطبان مختلفی در داخل آن بازار وجود دارد. در نتیجه، شما باید تصمیم بگیرید که دقیقاً چه کسی تابلو را طراحی می کنید تا مدتی آن را ایجاد کنید.

10. شجاعت

تابلو نیز باید پررنگ باشد. به افراد در دنیای فیزیکی چیزهای جالب و خلاقانه بدهید تا به آن نگاه کنند، زیرا آنها به غرق شدن در تبلیغات در حوزه دیجیتال عادت دارند.

انتخاب تابلو مناسب
انتخاب تابلو مناسب
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.