علائمی که فروش شمارا افزایش میدهد !

علائمی که فروش شمارا افزایش میدهد !

علائم تجاری شما می توانند به عنوان یک ابزار بازاریابی شگفت انگیز عمل کنند که مشتریان و مشتریان بیشتری را جذب کرده و فروش شما را افزایش می دهد. با نحوه نصب علائمی که این کار را انجام می دهد با مراحل زیر آشنا شوید:

مرحله 1: در مورد انواع علائم مورد نیاز خود تصمیم بگیرید

اولین کاری که می خواهید هنگام فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در تابلوهای جدید انجام دهید این است که در مورد انواع علائم مورد نیاز خود تصمیم بگیرید و تابلوی مناسب کسب و کار خود را انتخاب کنید.

طیف گسترده ای از علائم وجود دارد که مشاغل می توانند از بین آنها انتخاب کنند و بیشتر مشاغل در واقع از چندین نوع تابلو برای فضاهای داخلی و خارجی خود استفاده می کنند.

بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین انواع علائم بیندازیم تا به شما کمک کند انتخاب های خود را محدود کنید.

تابلوهای ویترین فروشگاه

تابلوهای ویترین فروشگاه ها معمولا درست بالای در ورودی فروشگاه شما قرار دارند.

تقریباً هر فروشگاه یا دفتری دارای تابلوی ویترین فروشگاه است زیرا به مشتریان و مشتریان اجازه می دهد دقیقاً بدانند کجا – و چه کسی – هستید!

تابلوهای بنر

تابلوهای بنر یک راه حل تبلیغاتی مقرون به صرفه هستند.

آنها اغلب علاوه بر سایر انواع تابلوها استفاده می شوند و می توانند به تبلیغات فروش، رویدادها و پیشنهادات حساس به زمان کمک کنند.

شما می توانید بنرهایی را برای استفاده داخلی و خارجی تهیه کنید.

تابلوهای یادبود و ستون

تابلوهای یادبود و پیلون هر دو نوع تابلوهای قوی و محکمی هستند که دور از ساختمان یا دفتر شما قرار دارند.

آنها به راحتی از پیاده روها یا جاده ها دیده می شوند تا مشتریان بتوانند مکان شما را از دور ببینند.

تابلوهای پیلون و بنای یادبود تقریباً از نظر طراحی یکسان هستند، اما تابلوهای پیلون در ستون‌های بلندتر بلندتر هستند.

علائم داخلی

تابلوهای داخلی در طیف وسیعی از سبک ها هستند، از تابلوهای کوچک راه یاب (مانند تابلوهای حمام یا تابلوهای درب) گرفته تا دیوارهای اهدا کننده بزرگ و تابلوهای لوگو.

تابلوهای داخلی به مشتریان کمک می کنند تا درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند، آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند و به ایجاد برند شما کمک کنند.

نقاشی های دیواری و چاپ

نقاشی‌های دیواری و چاپی را می‌توان در پنجره‌ها و درها یا داخل روی دیوارها نصب کرد.

آنها می توانند به جذابیت زیبایی به دفتر یا فروشگاه شما کمک کنند، محصولات یا خدمات را تبلیغ کنند و فضای شما را جذاب تر نشان دهند.

مرحله 2: طرحی را انتخاب کنید که با برند شما سازگار باشد

بعد از اینکه انواع علائمی را که برای کسب و کار خود می خواهید انتخاب کردید، وقت آن است که به طراحی فکر کنید. شما می خواهید تابلوهایی را نصب کنید که طراحی منسجمی دارند. هنگام فروش، برندسازی مهم است .

به عنوان مثال، رنگ شناخت برند را تا 80٪ بهبود می بخشد و نشان دادن برند شما به طور مداوم در چندین پلتفرم می تواند درآمد یک شرکت را تا 23٪ افزایش دهد!

فقط فکر کردن در مورد این آمار به تنهایی باید نشان دهد که چقدر مهم است که واقعاً در نظر بگیرید که برند شما چگونه به نظر می رسد و به طور مداوم در همه چیز از جمله همه نشانه های شما ارائه می شود.

مرحله 3: یک شرکت تابلوسازی با خدمات کامل را برای کار انتخاب کنید

هنگامی که انواع تابلوهایی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کردید و طرح خود را محکم کردید، وقت آن است که با یک شرکت تابلوسازی خدمات کامل صحبت کنید.

شرکت خدمات کامل به معنای شرکت تابلوسازی است که می تواند همه چیز را برای شما انجام دهد، از طرح های اولیه طراحی تا نصب نهایی .

انتخاب یک شرکت با خدمات کامل مزایای زیادی دارد، از جمله:

  • سازگاری : همانطور که در بالا ذکر شد، طراحی ثابت در مورد علائم شما بسیار مهم است. یک شرکت خدمات کامل می تواند تمام علائم شما را طراحی و تولید کند، بنابراین همه آنها به نظر کاملاً با هم تناسب دارند!
  • سادگی: تماس با چند کسب و کار می تواند دردسرساز باشد! همچنین می تواند زمان بر و استرس زا باشد. وقتی با یک شرکت خدمات کامل کار می کنید، فقط باید با یک شرکت کار کنید. این به این معنی است که فقط یک پیشنهاد دریافت کنید و در صورت نیاز فقط با یک تجارت تماس بگیرید!
  • کیفیت : شرکت‌هایی که خدمات کامل دارند معمولاً شرکت‌هایی هستند که سرمایه‌گذاری زیادی در صنعت خود انجام داده‌اند. اگر آنها ظرفیت طراحی، ساخت و نصب را داشته باشند، احتمالاً به این معنی است که آنها دارای بالاترین کیفیت ابزار و مواد مورد نیاز برای انجام هر کاری هستند ، چه بزرگ و چه کوچک.

بنابراین، هنگامی که برای حرکت به جلو با علائم خود آماده شدید، کافیست با تابلو آذین تماس گرفته و بقیه کار را به ما بسپارید. برای اطمینان از کار ما کافیست خدمات ما را در سایت ببینید و قیمت های مارا با بقیه تابلوسازی ها مقایسه کنید. ما علاوه بر تابلو و علائم، خدمات نما کامپوزیت در اصفهان انجام میدهیم.

مرحله 4: علامت خود را به صورت حرفه ای نصب کنید!

آخرین مرحله برای شما ساده ترین مرحله است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و استراحت کنید! هنگامی که زمان نصب تابلوهای شما فرا می رسد، گروه ما تابلو شمارا نصب مینماید.

افزایش فروش
افزایش فروش
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.