بهترین تابلو برای مغازه و فروشگاه : نحوه انتخاب مناسب

بهترین تابلو برای مغازه و فروشگاه : نحوه انتخاب مناسب

مشاغل از هر نوع می توانند از تابلو با کیفیت بالا بهره مند شوند. وقتی صحبت از تابلوهای مغازه ها می شود، برخی از سبک های تابلو ممکن است بهتر از سایرین باشند.

تابلوهای مخصوص مغازه ها

1. بهترین تابلوها برای رستوران ها و کافه ها

برای رستوران ها و کافه ها، انواع مختلفی از تابلوها وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید! از آنجایی که هر رستوران «شخصیت» و جمعیت هدف منحصر به فرد خود را دارد، سبک‌های نشانه‌های مختلفی وجود دارد که ممکن است برای هر رستوران بهتر از دیگران باشد.

با این حال، به طور کلی، سه نوع علامت زیر برای مغازه ها برای رستوران ها و کافه ها بهترین هستند:

 • تابلوهای ویترین فروشگاه (بیشتر از حروف استفاده می شود)
 • تابلوهای قاب A (اغلب برای اغذیه فروشی ها و کافی شاپ ها استفاده می شود)
 • تابلوهای سایبان (می تواند به عنوان تزئینی یا برای ایجاد سایه / سرپناه استفاده شود)

تابلوهای ویترین فروشگاه واقعاً برای همه مشاغل مورد نیاز هستند زیرا به مشتریان می گویند که کسب و کار کیست و چیست.

تابلوهای فروشگاه در طیف وسیعی از سبک ها وجود دارند و رستوران ها اغلب از حروف کانال بزرگ و پررنگ برای نشان دادن نام برند خود استفاده می کنند.

اکثر رستوران‌ها و سایر غذاخوری‌ها از چندین نوع تابلو برای نشان دادن نام، ویژگی‌های مواد غذایی، منوها و ارائه اطلاعات دیگر به مشتریان خود استفاده می‌کنند.

تابلو دفتر
تابلو دفتر

2. بهترین علائم برای نمایندگی های خودرو، مکانیک و غیره.

نمایندگی‌های خودرو، مکانیک‌ها و سایر مشاغلی که با وسایل نقلیه سر و کار دارند می‌توانند از علائمی که به راحتی از جاده قابل مشاهده هستند و همچنین تابلوهای ویترین و تابلو بنرها بهره مند شوند.

تابلوهای پیلون اغلب برای این نوع مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا از فاصله دور دیده می شوند، راهی عالی برای تبلیغ برندهای خودرو یا نام کسب و کار شما هستند و به اندازه کافی بزرگ هستند تا خدمات، برندهای متعدد یا اطلاعات مهم دیگر را فهرست کنند.

تابلوها و بنرها هر دو می توانند نشانه های موثری برای استفاده در صنعت خودرو باشند

از بنرها نیز اغلب در صنعت خودرو استفاده می شود. اگر با یک نمایندگی خودرو رانندگی می کنید، به احتمال زیاد حداقل چند تابلوی بنر را در پارکینگ خواهید دید! از آنها برای تبلیغ فروش، معاملات پایان سال، نمایش خودروهای جدید و حتی نمایش اطلاعات تماس استفاده می شود.

3. بهترین علائم برای فروشگاه های خرده فروشی

فروشگاه‌های خرده‌فروشی، چه یک بوتیک کوچک در مرکز شهر یا یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در یک مرکز خرید، همیشه دارای تابلوی ویترین هستند. همچنین، معمولاً این نوع علائم را خواهید دید:

 • تابلوهای داخلی و تابلوهای راه یاب
 • نمایشگرهای پنجره یا گرافیک پنجره

نمایشگرهای پنجره برای نمایش محصولات ، تبلیغات معاملات و الهام بخشیدن به مشتریان با استفاده از مانکن ها و تصاویر جالب استفاده می شود.

نمایشگرهای پنجره با نمایش محصولات شما و اطلاع رسانی بیشتر به مشتریان در مورد آنچه فروشگاه شما ارائه می دهد، به عنوان نشانه ای عمل می کند

فروشگاه‌های خرده‌فروشی بزرگ‌تر نیز از تابلوهای داخلی زیادی استفاده می‌کنند، مانند تابلوهای راه‌یابی که مشتریان را به سمت بخش درست راهنمایی می‌کنند، تابلوهای کوچکی که بالای محصولات قرار می‌گیرند یا لباس‌هایی که قیمت‌ها را فهرست می‌کنند، و تابلوهایی که محصولات نصب شده روی دیوارهای فروشگاه را نشان می‌دهند. .

4. بهترین علائم برای دفاتر

اگر آنها یک ساختمان مستقل باشند، اکثر دفاتر دارای نوعی “علامت ویترین” هستند. با این حال، دفاتر دیگر، اگر در یک ساختمان تجاری بزرگتر باشند، ممکن است فقط یک تابلوی کوچک روی درب خود و یک لیست روی ستون در پارکینگ داشته باشند.

دفاتر اغلب از طیف گسترده ای از علائم داخلی استفاده می کنند، مانند:

 • تابلوهای دستشویی
 • تابلوهای درب
 • علائم راه یابی
 • نامه های کانال

در سال‌های اخیر، نصب موانع پلکسی گلاس بین میزها یا اتاقک‌ها، حفاظ‌های عطسه و سایر موانع برای کمک به کاهش سرعت شیوع COVID-19 در دفاتر نیز رایج است .

موانع پلکسی در ادارات رایج است

تابلوهای اداری اغلب دست کم گرفته می شود. آنها معمولاً برای تلاش برای فروش چیزی به شما یا لزوما جلب توجه استفاده نمی شوند، اما بسیار مهم هستند!

تابلوهای داخلی به کارگران و مشتریان می‌گوید که کجا چیزهایی مانند اتاق‌های جلسه، سرویس‌های بهداشتی، سایر کارکنان را پیدا کنند و اطلاعاتی درباره ساعات کاری، جلسات و موارد دیگر ارائه دهند.

5. بهترین علائم برای ساخت و ساز و غیره.

صنایع تولیدی و ساختمانی و صنعتی هم نیاز به تابلو دارند! چه برای دفتر مرکزی باشد و چه در محل، این نوع مشاغل می توانند از طیف گسترده ای از علائم بهره مند شوند، از جمله:

 • تابلوهای ویترین فروشگاه
 • احتکار ساختمانی
 • علائم توسعه
 • گرافیک خودرو

اکثر مشاغل صنعتی دارای کامیون یا اتومبیل های شرکتی هستند، بنابراین گرافیک وسایل نقلیه راهی عالی برای نشان دادن اطلاعات شرکت در هنگام حرکت است.

احتکار ساختمانی نیز یک انتخاب عالی برای بسیاری از پروژه ها است. تابلوهای احتکار ساخت و ساز به شما این امکان را می دهد که آنچه را که در یک سایت ساخت و ساز ساخته می شود به نمایش بگذارید.

این تابلوها می توانند حاوی اطلاعات مهمی مانند اطلاعات تماس، نام شرکت و غیره باشند.

6. بهترین تابلوها برای فروشگاه های مواد غذایی و میدان ها

برای فروشگاه‌های بزرگ مانند خواربارفروشی‌ها، مراکز تجاری یا میدان‌ها، بیشتر آنها از تابلوهای ستون و تابلوهای ویترین استفاده می‌کنند.

تابلوهای پیلون یک انتخاب عالی هستند زیرا نه تنها از دور دیده می شوند، بلکه می توانند فروش را تبلیغ کنند و چندین تجارت را در یک منطقه به نمایش بگذارند.

تابلوهای پیلون یک انتخاب محبوب برای میدان های شلوغ و فروشگاه های مواد غذایی بزرگ هستند

البته این کسب و کارها باید تابلوی ویترین هم داشته باشند تا مشتریان بدانند به کدام کسب و کار می روند! بسیاری از خواربارفروشی ها دارای علائم کانالی بزرگ اما ساده در بالای ورودی خود هستند.

در داخل، اغلب طیف وسیعی از تابلوهای داخلی وجود دارد تا مشتریان بدانند محصولات مورد نیاز خود را از چه راهرویی بیابند، خدمات مشتری را از کجا بیابند و اطلاعات مهم دیگر را پیدا کنند.

7. بهترین نشانه ها برای موسسات مالی

موسسات مالی مانند بانک ها، شرکت های مالی، شرکت های بیمه و سایر مشاغل مرتبط نیز به علائم نیاز دارند. بیشتر این مشاغل دارای علائم زیر خواهند بود:

 • تابلوهای ویترین فروشگاه
 • علائم داخلی
 • نقاشی های دیواری یا چاپ دیوار

نقاشی های دیواری اغلب برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. آنها می توانند به دفتر شما کمک کنند جذاب تر به نظر برسد یا جزئیاتی در مورد خدمات ارائه دهند.

تابلوهای داخلی اطلاعات مهمی را در اختیار مشتریان قرار می دهند

در کنار تابلوهای ویترین فروشگاه که نام کسب و کار شما را نشان می دهد، از تابلوهای داخلی نیز می توان برای نمایش نام و لوگوی شرکت استفاده کرد.

همچنین، آنها می توانند اطلاعاتی در مورد هر فضای اداری (مانند نام و شماره اتاق)، محل پیدا کردن مناطق خاصی مانند اتاق های جلسه، سرویس های بهداشتی و موارد دیگر ارائه دهند.

8. بهترین علائم برای مدارس، مراکز استراحت و غیره.

مدارس، مراکز استراحت و سایر ساختمان‌های اجتماعی معمولاً از انواع علائم زیر استفاده می‌کنند:

 • تابلوهای ویترین فروشگاه
 • علائم داخلی
 • علائم دیجیتال
 • علائم بنای یادبود
 • تابلوهای پارکینگ

علائم دیجیتال اغلب برای نمایش تاریخ های مهم مانند اطلاعات بازگشت به مدرسه یا زمانی که کلاس ها یا خدمات در مرکز ارائه می شود استفاده می شود.

فضاهای عمومی به طیف وسیعی از نشانه های بیرونی و داخلی نیاز دارند

برای شرکت‌ها و مؤسسات مبتنی بر جامعه، باید طیف وسیعی از علائم مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که کارکنان، دانش‌آموزان، میهمانان و مشتریان آن‌ها تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای پارک در مکان صحیح دارند (مانند پارکینگ کارکنان در مقابل پارکینگ عمومی)، خدمات یا اتاق ها را پیدا کنید و مطمئن شوید که در زمان مناسب در مکان مناسب هستند!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.