تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر اصفهان

تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر اصفهان

تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر اصفهان


بعد از نما و زمینه های ساده از جمله زمینه كامپوزیت ،فایبرگلس،ترموود (چوب طبیعی مقاوم) حالا احتیاج به یك نو آوری در زمینه ونمای پشت تابلو بود تا چشم تیز بین مشتری را به كار خود بیشتر جلب كنیم ،كه امروزه از زمینه بسیار زیبای پوینت لایت كه از مكعب، مربع یا دایره هایی به قطر 7 یا 8 سانتی با فاصله منظم در كنار هم با یك برنامه تغییر نور فوق العاده چشم نواز آشنا می شویم.

هر كدام از این پیكسل ها 16.000.000 میلیون رنگ تولید میكند كه فول كالر معروف است.


از عمده موارد استفاده از پیکسل های مربعی در پشت زمینه  حروف برجسته (چنلیوم) نصب شده در سردر مکان های تجاری است. این گونه از پیکسل ها از تکنولوژی جدید و پیشرفته ای بهره مند هستند که علاوه بر نمایش افکتهای نوری متنوع و زیبا، قابلیت پخش فیلم، انیمیشن و متن را به صورت تمام رنگ (فول کالر) دارا می باشند که این امر باعٍث ایجاد یک فضای تبلیغاتی مدرن و پویا جهت نمایان و زیبا شدن مکان های تجاری می شود و دارای قابلیت برنامه ریزی در هر زمان  و با هر سلیقه ای می باشد

قیمت:

قیمت نمای پیکسل مربعی بر حسب متر مربع محاسبه می شود و بستگی به آن دارد که در یک متر مربع چه تعداد پیکسل مربعی استفاده شود.

در یک متر مربع می توان حداقل 49 پیکسل ( ماتریس 7در7) ، متوسط 81 عدد ( ماتریس 9در9) و حداکثر 144 پیکسل (ماتریس 12در12) اجرا نمود.

قیمت اجرای ( تماس تلفنی) می باشد.  09139006684

  • هزینه حمل و نقل ، نصب داربست بعهده خریدار( مشتری) می باشد.
  • دریافت مجوز از شهرداری جهت نصب تابلو و نصب داربست توسط خریدار( مشتری) الزامی است.
تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر اصفهان
تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر اصفهان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.