تابلو فلزی سفارشی

تابلو فلزی سفارشی

تابلو فلزی سفارشی

در دنیای دکور، مردم همیشه به دنبال ایده‌های جدید دراماتیک هستند تا طراوت و اصالت را به فضای خود بیاورند، چه در خانه، چه در محل کارشان یا برای یک پروژه شخصی. تابلو فلزی سفارشی این خواسته را کاملا برآورده می کنند.

تابلو فلزی سفارشی وقتی با تفکر و تخصص حرفه ای اجرا شوند، می توانند سنگ بنای درخشان پروژه طراحی خلاقانه شما باشند.

در این مقاله، ما به چند مورد از رایج‌ترین سبک‌های تابلو که فلز را به‌عنوان یک ماده برجسته می‌کنند، خواهیم پرداخت. در ادامه، نمونه‌هایی از روش‌های عالی برای استفاده از تابلوهای فلزی سفارشی برای مطابقت با نیازهایتان را پوشش می‌دهیم، و در نهایت، اهمیت یافتن شرکتی را که تخصص طراحی و نصب تابلوی جدید شما را داشته باشد، بررسی می‌کنیم.

انواع تابلو فلزی

هنگام طراحی تابلو فلزی سفارشی، قوانین سختگیرانه‌ای وجود ندارد، اما چند نوع رایج دیگر از تابلوها وجود دارد که با اکثر اهداف مطابقت دارند.

در زیر جزئیاتی در مورد سه نوع از متداول ترین تابلوهایی که فلز را در ساخت آنها گنجانده اند آورده شده است.

تابلوهای تمام فلزی

تابلوهای فلزی ساده تابلوهای ساده و ارزان قیمت را ایجاد می کنند.

توضیحات : رایج ترین تابلو فلزی تابلوهای کاملاً فلزی است. چنین تابلوهایی یا از قطعات فلزی متعددی که به هم جوش داده شده اند ساخته می شوند یا از طریق فرآیند مهر زنی ساخته می شوند .

مهر زنی زمانی است که یک تابلو به صورت مکانیکی از یک ورق فلزی بزرگتر منگنه می شود. این فرآیند اغلب ارزان‌تر از قالب‌گیری یا جوشکاری است و تولید آن بسیار سریع‌تر است. یکی دیگر از مزایای مهر زنی این است که می توان از آن برای برجسته کردن تابلوهای فلزی برای زیبایی بیشتر استفاده کرد.

کاملاً فلزی بودن به این معنی است که این تابلوها در مقایسه با سایر مواد دارای دوام استثنایی هستند. آنها می توانند محیط های صنعتی را مدیریت کنند و با پوشش یا رنگ ضد زنگ، اغلب در بیرون استفاده می شوند.

متوجه خواهید شد که بسیاری از تابلوهای ایمنی بیرونی یا تابلوهای جاده تکه‌های فلزی هستند که بر روی آنها گرافیک یا متن چاپ شده است و دلیل خوبی هم دارد: دوام.

تابلو فلزی

تابلوها با حروف فلزی

حروف فلزی می توانند متن را واقعاً پاپ کنند

توضیحات : حروف فلزی را می توان با دست، از طریق مهر زدن یا حتی گاهی اوقات ریخته گری ساخت . حروف با استفاده از پرچ نصب می شوند، یا به تنهایی نمایش داده می شوند و از طریق تکیه گاه ها نگه داشته می شوند. این روش دوم به عنوان نصب پین نامیده می شود .

تابلوهای با حروف فلزی یک انتخاب شیک است که توسط مشاغل یا صاحبان خانه استفاده می شود تا به فضای خود چاشنی روستایی ببخشند.

نصب تابلوها با حروف فلزی برای صاحب خانه بسیار آسان است، اما همچنان مهم است که هنگام انجام این کار از راهنمای دقیق پیروی کنید تا از اشتباهات غیر ضروری جلوگیری کنید.

تابلوهای ترکیبی

اصطلاح “تابلو ترکیبی” از نظر فنی به شکل خاصی از تابلو اشاره نمی کند، بلکه به کل تابلوهایی اطلاق می شود که از ترکیبی از مواد مختلف در ساخت خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، علامت بالا از فلز قوی برای قاب استفاده می کند، با یک بنر به راحتی قابل تعویض که در وسط آن آویزان شده است.

چند ماده متداول وجود دارد که اکثر تابلوها از آنها ساخته شده اند، که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند:

چوب – جذاب و خاطره انگیز است، اما سفارشی کردن آن سخت تر است.

پلاستیک – تقریباً می تواند هر شکلی داشته باشد، اما خیلی قوی نیست. ایده آل برای استفاده داخلی.

فلز – فوق العاده قوی و بادوام. مناسب برای فضای باز، اما اغلب گران ترین گزینه است.برای مقایسه، تابلوهای پلاستیکی 3 تا 5 سال در فضای باز دوام خواهند داشت، در حالی که تابلوهای آلومینیومی روکش شده در شرایط مشابه 5 تا 7 سال دوام خواهند آورد.

نکات خرید تابلو فلزی

شکل‌ها و سبک‌های مختلفی از تابلوهای فلزی سفارشی وجود دارد، و انجام تحقیقات زیاد به شما کمک می‌کند تصمیم خود را در مورد اینکه چه تابلویی به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، تعیین کنید.

نمونه‌های زیر و همچنین بخش ملاحظاتی را که هنگام تصمیم‌گیری خرید باید در نظر داشته باشید، بررسی کنید.

ملاحظات

نصب تابلو تاثیر محسوسی بر محیط اطراف خواهد داشت. بنابراین، به یاد داشته باشید که هنگام تحقیق و بررسی احتمالات، این عوامل مهم را در نظر داشته باشید:

 • اندازه – آیا مناسب است؟
 • مکان – مطمئن شوید که تابلو شما هیچ چیز مهمی را مسدود نمی کند
 • وزن – هر چه تابلو سنگین‌تر باشد، به تکیه‌گاه‌های قوی‌تری نیاز دارد.
 • داخل خانه یا بیرون؟ – تابلوهای داخل ساختمان نیازی به دوام ندارند، در حالی که تابلوهای بیرونی نیاز به ماندگاری در برابر عوامل محیطی دارند.
 • نور پس زمینه – آیا می خواهید تابلو نورپردازی داشته باشد؟
 • هزینه – انتخاب مواد شما بر این امر تأثیر می گذارد. درخواست یک شرکت برای مشاوره رایگان به شما کمک می کند تا گزینه مناسب را انتخاب کنید.
 • تعمیر و نگهداری – آیا تابلوی شما نیاز به نگهداری دارد؟ اگر چنین است، باید هزینه های نگهداری را در بودجه خود لحاظ کنید.

یک شرکت تابلوسازی حرفه ای می تواند هنگام بررسی این ملاحظات به شما راهنمایی کند. برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شرکت های تابلو های فلزی سفارشی

هنگامی که به دنبال شرکتی هستید که بتواند به شما در مورد تفاوت بین انواع تابلو مشاوره دهد، تحقیقات زیادی انجام دهید.

بررسی ها، قیمت ها و پروژه های قبلی آنها را بپرسید و در صورت امکان، سعی کنید یک شرکت تابلوسازی با خدمات کامل پیدا کنید.

یک شرکت خدمات کامل، مانند تبلیغات آذین ، شرکتی است که شما را در تمام مراحل فرآیند تولید راهنمایی می کند، از جمله:

 • طرح
 • تولید
 • نصب و راه اندازی
 • نگهداری
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.