نحوه ساخت تابلوهای فضای باز

نحوه ساخت تابلوهای فضای باز

نحوه ساخت تابلوهای فضای باز

انتخاب تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای بازاریابی کسب و کار خود انجام دهید، اما چگونه این کار را انجام دهید؟

در این مقاله، نحوه ساخت تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز که واقعا تاثیرگذار است، بحث خواهیم کرد، از جمله مواردی که باید هنگام طراحی تابلوهای فضای باز خود در نظر بگیرید.

مواردی که باید هنگام ساخت تابلوهای فضای باز در نظر بگیرید

اگر می‌خواهید از بودجه بازاریابی خود حداکثر استفاده را ببرید، انتخاب تابلوی تبلیغاتی مناسب برای شما و کسب‌وکارتان بسیار مهم است. در اینجا برخی از رایج ترین مواردی که مشتریان ما باید در هنگام ایجاد تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز در نظر بگیرند آورده شده است.

نوع تابلوهای فضای باز

اولین و احتمالاً مهم ترین تصمیمی که باید هنگام ساخت تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز برای تبلیغ کسب و کار خود بگیرید، نوع تابلویی است که می خواهید.

برخی از محبوب‌ترین کسب‌وکارهای علامت‌گذاری در فضای باز به موفقیت می‌رسند عبارتند از:

  • تابلوهای تبلیغاتی
  • تابلوهای ویترین مغازه و قاب A
  • گرافیک پنجره و برگردان
  • تابلوهای نورانی
  • تابلوهای ساختمان و دیوار
  • تابلوهای راه یاب

فضا

معمولاً فضا نوع تابلویی را که انتخاب می‌کنید و نحوه ساخت تابلوهای متمایز را تعیین می‌کند. از این گذشته، هیچ فایده ای برای انتخاب راه حل علامت گذاری وجود ندارد که در فضایی که می خواهید پر شود مناسب نباشد.

رنگ و طرح

در حالی که رنگ و طرح چیزی است که اغلب می توانید با کمک تیم طراحی حرفه ای ما در مورد آن تصمیم بگیرید، این نکته مهمی است که باید هنگام انتخاب و ایجاد تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز به آن توجه کنید.

به عنوان مثال، رنگ‌های پررنگ‌تر ممکن است در ترافیک خودنمایی کنند، اما اگر این چیزی نباشد که با زیبایی‌شناسی موجود شرکت شما مرتبط نباشد، خوب نیست.

فراخوان به یاد ماندنی یا شعار جذاب

داشتن یک فراخوان به یاد ماندنی یا شعار جذاب به مشتریان کمک می کند تا با تابلوهای فضای باز شما تعامل داشته باشند و امیدواریم با شما تماس بگیرند یا محصول شما را خریداری کنند. بدون یک شعار جذاب یا دعوت به عمل به یاد ماندنی، اغلب در ایجاد علاقه شکست می خورید و توجهی را که از سرمایه گذاری بازاریابی خود می خواهید به خود جلب نمی کنید.

محل

مکان همیشه در تبلیغات مهم است، نه بیشتر از زمانی که به دنبال ایجاد تابلوهای به یاد ماندنی در فضای باز هستید. اگر تابلوهای خود را در مکانی قرار دهید که برای مشتری شما قابل مشاهده نیست، زمان و پول ارزشمندی را هدر داده اید.

بودجه

ایجاد تابلوهای بزرگ در فضای باز یک چیز است، اما اگر نمی توانید آن را بپردازید، فایده ای ندارد. به همین دلیل است که هنگام انتخاب و ساخت تابلوهایی که بر کسب و کار شما و تاثیرگذاری تابلوهای شما تاثیرگذار خواهند بود، بودجه اهمیت زیادی دارد.

در تابلو آذین، ما به خود می بالیم که بدون در نظر گرفتن بودجه شما، گزینه های مختلف تابلو را برای صنایع مختلف ایجاد می کنیم.

چه مدت به آن نیاز دارید تا دوام بیاورد

شما همچنین باید در نظر داشته باشید که در هنگام نصب تابلو در یک محیط بیرونی چه مدت به دوام نیاز دارید. برای مثال، نوع تابلویی که انتخاب می‌کنید، اگر موقتی باشد در مقابل نصب دائمی، متفاوت خواهد بود.

مواد

موادی که می‌خواهید تابلوی بیرونی شما از آن ساخته شود، چیزی است که باید در نظر بگیرید. برخی از مواد برای استفاده در آب و هوای شدید مناسب نیستند، بنابراین حتما این موضوع را با مشاور خود در میان بگذارید. ما با توجه به آب و هوای منطقه شما تابلوسازی در اصفهان ، نما کامپوزیت اصفهان، تابلو برجسته اصفهان را برای شما انتخاب میکنیم.

املاک-مهدی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.