بهترین لامپ تابلو های تبلیغاتی

بهترین لامپ تابلو های تبلیغاتی

بهترین لامپ تابلو های تبلیغاتی

یکی از مواد مهم در تولید تابلوها بدون شک نورپردازی می باشد. برای بهتر دیدن تابلوها باید از بهترین لامپ ها و نورپردازی استفاده کرد. همانطور که می دانید امروزه یکی از اصلی ترین موارد در ارائه یک برند یا خدمات، استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است. بنابراین بهتر است در سفارش تابلو چند نکته مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. نورپردازی و استفاده از بهترین لامپ تابلو بدون شک تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد. به طور کلی می توان گفت یکی از موثرترین راه ها برای افزایش زیبایی تابلوها استفاده از انواع لامپ ها می باشد. برای خرید بهترین لامپ باید به نکاتی توجه کافی داشته باشید. یکی از مهم ترین موارد بدون شک کیفیت و دوام بالای این لامپ ها می باشد.

انواع لامپ تابلو

همانطور که گفته شد برای خرید بهترین لامپ تابلو باید نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین مصالح در تابلوهای تبلیغاتی بدون شک استفاده از نورپردازی است. بسته به نیاز و سلیقه خود می توانید از رنگ های مختلف برای نورپردازی استفاده کنید. برای خرید بهترین لامپ باید نکاتی را در نظر داشته باشید. کیفیت و دوام لامپی که خریداری می کنید باید مناسب باشد. در زیر با انواع لامپ در تابلوهای تبلیغاتی آشنا می شوید:

  • لامپ ال ای دی
  • فلورسنت
  • اس ام دی
  • نئون


ویژگی های لامپ های ال ای دی

لامپ های ال ای دی نقش بسیار مهمی در صنعت تابلوسازی دارند. این مدل از لامپ ها یکی از بهترین لامپ تابلو های تبلیغاتی محسوب می شود. کاربرد لامپ های ال ای دی در تابلوهای چنلیوم، وکیوم، پیکسلی و نئون می باشد. برای خرید این مدل از لامپ ها باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. در زمان خرید باید به لومن، دمای رنگ، شاخص رنگ، اندازه و تعداد LED ها توجه کافی داشته باشید.

همچنین ولتاژ برق مصرفی یکی از نکات مهم در خرید این مدل از لامپ ها می باشد. رشته های LED بسته به نوع چسب، کیفیت برند، مقاومت در برابر آب و غیره متفاوت است. که می تواند خطی یا منشعب، آدرس پذیر، غیر آدرس پذیر و ال ای دی ریسه ای باشد. به طور کلی می توان گفت که اگر قصد استفاده از لامپ های ال ای دی در تابلوهای تبلیغاتی را دارید باید به مواردی توجه کنید.

مروری بر لامپ های فلورسنت

یکی دیگر از بهترین لامپ ها در تابلوها بدون شک لامپ های فلورسنت هستند. لامپ های فلورسنت مدل های مختلفی دارند. که می توان به لامپ فلورسنت الکترود دار، بدون الکترود، ترابیند و کم مصرف اشاره کرد. در صنعت تبلیغات از این مدل لامپ بیشتر برای تابلوهای فلکسی، بنرها و بیلبوردها استفاده می شود. برای روشنایی بیشتر در شب از چراغ های فلورسنت در اطراف بیلبوردها استفاده می شود. برای ساخت این مدل لامپ ها از گاز جیوه، الکترود، لایه بیرونی و … استفاده شده است. قیمت لامپ های فلورسنت بسیار مناسب و به صرفه می باشد. کیفیت و مدل لامپ های فلورسنت یکی از مهم ترین عوامل در قیمت این مدل از لامپ ها می باشد.

معرفی لامپ های اس ام دی

لامپ های اس ام دی نیز از بهترین لامپ ها در تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شوند. لامپ های تزئینی کوچک در واقع لامپ های اس ام دی هستند. از این مدل لامپ ها می توانید برای نورپردازی دفاتر، سالن ها، تابلوها و … استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که SMD، ال ای دی های مدرن هستند. این مدل لامپ ها را می توانید در تابلوهای تبلیغاتی بدون نیاز به سوراخ کاری روی برد با استفاده از لحیم کاری استفاده کنید.

کیفیت و روشنایی لامپ های SMD بسیار مناسب است. این عوامل باعث محبوبیت این مدل از لامپ ها در بین خریداران شد. در ساخت این مدل از لامپ ها از درایو، برد مدار، محفظه لامپ و … استفاده شده است. قیمت لامپ های SMD بسیار مناسب است. عواملی مانند جنس بدنه و نوع لامپ ها بر قیمت تمام شده لامپ های SMD تاثیر می گذارد.

مزایای استفاده از لامپ های SMD

همانطور که گفته شد لامپ های SMD بهترین لامپ در تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شوند. برای خرید این مدل از لامپ ها باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. استفاده از لامپ های SMD بدون شک مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به قابلیت کنترل تنظیم زاویه تابش اشاره کرد، بدون تشعشعات مادون قرمز، نور لامپ های SMD کاهش نمی یابد. آنها محیط زیست را آلوده نمی کنند. آنها در کمتر از چند ثانیه به اوج روشنایی می رسند. تعداد دفعات خاموش و روشن شدن این لامپ ها تاثیری بر عمر آنها ندارد.

ویژگی های لامپ های نئون

لامپ های نئون نیز بهترین لامپ ها در تابلوها محسوب می شوند. اجزای این مدل لامپ شامل ترانس، گاز نئون، مواد شیمیایی و … می باشد. از این مدل لامپ ها می توانید برای هر نوع تابلویی استفاده کنید. قیمت لامپ نئون به عواملی از جمله نوع لامپ، گاز ساطع شده و … بستگی دارد. در کل قیمت این مدل از لامپ ها بسیار قابل قبول است. این مدل لامپ از شیشه خام ساخته شده است. تنظیم جریان الکتریکی در لامپ های نئون به وسیله ترانسفورماتورها انجام می شود. هنگامی که این مدل لامپ روشن می شود، ترانسفورماتور موجود جریان گاز را تنظیم می کند تا میزان نور تولید شده ثابت بماند.

نکات مهم برای دید بهتر تابلوهای تبلیغاتی

در این مقاله به طور کامل با بهترین لامپ های تابلو آشنا می شوید. یکی از مواد مهم در تولید تابلو بدون شک نورپردازی و انتخاب یک لامپ مناسب است. لامپی که می خرید باید از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد. در ادامه با چند نکته مهم برای دیده شدن بهتر تابلوهای تبلیغاتی آشنا می شوید.

یکی از مهم ترین موارد برای دید بهتر تابلوها بدون شک انتخاب مکان مناسب برای تابلو است. میدان بصری تابلو باید مناسب باشد زیرا تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد.
طرح و رنگ تابلو باید مناسب و جذاب باشد. همچنین محتوا و تصاویری که استفاده می کنید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.
باید به انتخاب لامپ مناسب برای روشنایی روز و شب توجه کافی داشته باشید.


سخن پایانی

در این مقاله همانطور که گفته شد به طور کامل با بهترین لامپ های تابلو آشنا شدید. یکی از مواد مهم در تولید تابلوها بدون شک نورپردازی در این تابلوها می باشد. برای بهتر دیده شدن تابلوها باید از بهترین لامپ ها و نورپردازی استفاده کرد. همانطور که می دانید امروزه یکی از اصلی ترین موارد در ارائه یک برند یا خدمات، استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است. بنابراین بهتر است برای خرید این محصول چند نکته مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. نورپردازی و استفاده از بهترین رنگ بدون شک تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.