همه آن چیزی که باید درباره تابلوهای تبلیغاتی بدانید!

همه آن چیزی که باید درباره تابلوهای تبلیغاتی بدانید!

چه زمانی کسب و کار من باید از تابلو تبلیغاتی استفاده کند؟

اگر نیاز به تبلیغ دارید، تابلو تبلیغاتی یک سرمایه گذاری عالی هستند! تعدادی از کاربردهای محبوب برای تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد، از جمله:

  • افتتاحیه های بزرگ: اگر در حال افتتاح یک فروشگاه جدید یا مکان جدید هستید، تابلوهای تبلیغاتی که هم در داخل و هم در خارج از ملک استفاده می شود، راه بسیار خوبی برای این است که به مشتریان یا مشتریان جدید اطلاع دهید که اکنون برای تجارت باز هستید!
  • فروش و معاملات: تابلوهای تبلیغاتی راهی عالی برای تبلیغ یک معامله بزرگ یا رویداد فروش است. به عنوان مثال، نمایندگی های خودرو اغلب از تابلوهای بنر برای تبلیغ رویدادهای فروش پایان سال استفاده می کنند.
  • رویدادهای ویژه: برخی رویدادها، مانند جشن ها، رویدادهای اهدایی، یا رویدادهای تعطیلات که برای مشتریان یا عموم آزاد است، ممکن است به راحتی با استفاده از علائم تبلیغاتی مانند بنرها و نقاشی های دیواری پنجره ها تبلیغ شوند.
  • نمایشگاه‌های تجاری: رویدادهای اجتماعی مانند نمایشگاه‌های تجاری ، که در آن می‌خواهید هم فروشندگان و هم مشتریان را جذب کنید، می‌توانند به میزان زیادی از تبلیغات دقیق سود ببرند و علائم تبلیغاتی راهی عالی برای اطلاع رسانی است.

اینها تنها چند نمونه از زمانی است که کسب و کار شما ممکن است از استفاده از علائم تبلیغاتی سود ببرد.

بسته به کسب و کار خاص شما، ممکن است دلایل دیگری برای سرمایه گذاری در تابلو تبلیغاتی وجود داشته باشد، مانند هنگام استخدام کارکنان جدید، فروش یک محصول یا غذای جدید، طراحی مجدد فروشگاه یا ساختمان، یا جابجایی و هنگام تبلیغ پیشنهادات با زمان محدود.


هنگام تصمیم گیری در مورد تابلوهای تبلیغاتی، انواع مختلفی از سبک های تابلو وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

بنرهای آویزان

بنرهای آویزان را می توان در داخل فروشگاه یا خارج از فروشگاه خود استفاده کرد. آنها را می توان از خود ساختمان، از سقف آویزان کرد یا به گونه ای نصب کرد که از کنار ساختمان، کنار در یا پنجره و غیره بیرون بیایند.

اگر می خواهید یک معامله در ساختمان خود، یک افتتاحیه بزرگ یا یک محصول خاص را تبلیغ کنید، بنرهای آویزان یک گزینه عالی هستند!

بنرهای مستقل

بنرهای مستقل دارای پایه ای هستند که به آنها اجازه می دهد به تنهایی بایستند. آنها نیازی به آویزان کردن یا چسباندن آنها به ساختمان یا دیوار ندارند.

این یک راه عالی برای تبلیغ مواد تبلیغاتی در داخل فروشگاه یا کسب و کار شما است. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک برنامه اجتماعی مانند علامت نشان داده شده در بالا را تبلیغ کنید یا می توانید از آن برای تبلیغ اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار، رویدادهای فصلی، یا فروش و رویدادهای آینده استفاده کنید. فرصت ها بی پایان هستند!

انواع دیگری از بنرهای مستقل نیز وجود دارد که می توانند در فضای باز استفاده شوند که فرصت های تبلیغاتی بیشتری را فراهم می کند.

نقاشی های دیواری و گرافیکی پنجره

نقاشی های دیواری و گرافیکی پنجره اغلب برای تبلیغ محصولات و خدمات استفاده می شود. این یک راه عالی برای نشان دادن آنچه فروشگاه یا کسب و کار شما به مشتریان بالقوه است قبل از اینکه وارد شوند، است!

نقاشی‌های دیواری و گرافیکی پنجره‌ها می‌توانند موقتی باشند، اما اغلب به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای مدتی بیدار بمانند، بنابراین ممکن است برای محصول، خدمات یا رویدادی که می‌خواهید برای مدت طولانی‌تری تبلیغ کنید، بهترین باشند.

علائم دیجیتال

تابلوهای دیجیتال یک انتخاب عالی برای تابلوهای تبلیغاتی هستند، زیرا آنها یک علامت دائمی هستند، اما می‌توان آن‌ها را برای تبلیغ هر آنچه که نیاز دارید تغییر داد.

اگرچه آنها هزینه های اولیه بیشتری دارند زیرا بسیار پیچیده تر از مثلاً یک تابلوی بنر هستند، شما فقط باید یک بار سرمایه گذاری کنید. سپس، می توانید پیام را هر چند وقت یکبار که می خواهید سفارشی کنید!

وقتی صحبت از تابلوهای دیجیتال به میان می‌آید، می‌توانید از آن برای تبلیغ هر چیزی استفاده کنید، از رویدادهای خاص گرفته تا اطلاعات تماس تا ساعات کاری فروشگاه، افتتاحیه‌های بزرگ و موارد دیگر.

احتکار ساختمانی

احتکار ساختمانی نوعی علامت است که درست در کنار یا جلوی ساختمانی که در حال ساخت است نصب می شود.

آنها یک انتخاب عالی برای تابلوهای تبلیغاتی هستند زیرا به مشتریان یا مشتریان بالقوه اجازه می دهند دقیقا بدانند که در آن نقطه چه خواهد شد و اطلاعات بیشتری در مورد فضا پیدا کنند.

این علائم اغلب برای تبلیغ املاک و مستغلات استفاده می شود، بنابراین اجاره کنندگان یا خریداران جدید بالقوه می توانند خرید را در نظر بگیرند. با این حال، ممکن است برای تبلیغ مراکز اجتماعی و رویدادهای آتی پس از اتمام ساختمان، و همچنین فروشگاه هایی که به دنبال کارگران یا کارمندان جدید هستند، استفاده شود.

احتکار ساخت و ساز اغلب توسط هزاران نفر در روز یا بیشتر دیده می شود، به خصوص اگر ساخت و ساز در یک منطقه شلوغ مرکز شهر واقع شده باشد!

هزینه تابلوهای تبلیغاتی چقدر است؟

قیمت تابلوهای تبلیغاتی بسته به عوامل مختلفی می تواند بسیار متفاوت باشد، مانند:

  • اندازه تابلو
  • مواد مورد استفاده برای ساخت تابلو
  • کیفیت مواد استفاده شده
  • پیچیدگی تابلو
  • خواه علامت روشن باشد یا خیر
  • هزینه طراحی و نصب

برای به دست آوردن دقیق ترین برآورد برای تابلوهای تبلیغاتی خود، کافیست با کارشناسان گروه تبلیغاتی آذین تماس گرفته تا از قیمت تابلو در اصفهان ، قیمت تابلو ال ای دی در اصفهان ، قیمت تابلو برجسته در اصفهان و قیمت نما کامپوزیت در اصفهان مطلع شوید.

اهمیت برندسازی و تابلو گذاری

هنگامی که از علائم تبلیغاتی شما به درستی استفاده می شود و توسط متخصصان طراحی می شود، نه تنها می تواند توجه زیادی را برای کسب و کار یا فروشگاه شما جلب کند، بلکه می تواند راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند شما باشد.

“به طور متوسط، 5 تا 7 برداشت طول می کشد تا مردم برند شما را به خاطر بسپارند.”

برای مثال، فرض کنید در حال تبلیغ یک افتتاحیه باشکوه برای فروشگاه خود هستید. اگر روی ویترین فروشگاه جدید خود یک بنر با نام تجاری و لوگوی خود نصب کنید، این یک برداشت است.

سپس، اگر یک بنر مستقل در خارج از فروشگاه خود یا در پیاده رو با همان اطلاعات نصب کنید، این تصور دیگری است.

نشانه های متعدد می تواند به افزایش شناخت برند کمک کند

شاید شما نیز وسایل نقلیه شرکتی داشته باشید، و انتخاب می کنید که روی خودروهای خود روکش های وسیله نقلیه قرار دهید که یک بار دیگر افتتاحیه بزرگ را به همراه اطلاعات تجاری نیز به همراه دارد. این در حال حاضر سه برداشت است.

همچنین می‌توانید انواع دیگری از مواد بازاریابی مانند آگهی‌ها، تبلیغات رسانه‌های اجتماعی یا حتی آگهی‌های روزنامه‌ای را انتخاب کنید.

از کجا می توان علائم تبلیغاتی با کیفیت را دریافت کرد

هنگام تبلیغ کسب و کار خود، چه یک افتتاحیه باشکوه یا یک فروش فصلی، باید مطمئن شوید که مواد تبلیغاتی شما شگفت انگیز به نظر می رسند.

برای انجام این کار، باید تابلو خود را به صورت حرفه ای طراحی و تولید کنید .

باید مطمئن شوید که حتی اگر فقط قصد دارید از تابلوی خود برای مدت کوتاهی استفاده کنید، از مواد با کیفیتی ساخته شده باشد که می‌تواند کمی در برابر سایش و پارگی ناشی از آب و هوا (اگر در فضای باز) مقاومت کند.

بهتر است با یک شرکت تابلوسازی محلی و خدمات کامل کار کنید

بهترین راه برای انجام این کار، همکاری با یک شرکت طراحی با تجربه و حرفه ای در منطقه شما است . کار با شرکتی که بتواند در مورد خواسته ها، نیازها و بودجه شما با شما صحبت کند بسیار مهم است! این به شما این امکان را می دهد که بتوانید بالاترین کیفیت را در بودجه خود دریافت کنید.

کار با یک شرکت محلی با خدمات کامل نیز ایده خوبی است زیرا به شرکت اجازه می دهد زیرا به این معنی است که شما با همان تجارت از ابتدا تا انتها از ایده طراحی اولیه تا نصب نهایی کار خواهید کرد.

برای علائم تبلیغاتی عالی خود به تابلو آذین اعتماد کنید!

آیا نیاز به تبلیغ کسب و کار خود دارید؟ آیا یک افتتاحیه مجلل، فروش یا بزرگ در آینده دارید؟ مهم نیست که به چه چیزی نیاز دارید، می توانید با تکیه بر کارشناسان تابلو آذین به شما در برنامه ریزی، طراحی و نصب حرفه ای تابلوهای تبلیغاتی خود کمک کنند.

ما طیف گسترده ای از خدمات تابلوسازی را ارائه می دهیم، از جمله تابلوهای سفارشی برای فروشگاه، دفتر، یا تجارت، نصب و نگهداری منحصر به فرد شما .

تابلو تبلیغاتی
تابلو تبلیغاتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.