تابلو برجسته سه بعدی وکیوم اصفهان

تابلو برجسته سه بعدی وکیوم اصفهان

تابلو برجسته سه بعدی وکیوم اصفهان

این نوع حروف قبل از ساخته شدن به صورت برجسته با دستگاه قالب پلکسی را از هر طرف 3 سانت برجسته کرده و بعد از لبه خوردن جلوه کار بسیار زیبا می گردد.  قیمت این نوع حروف بالا می باشد و تنها تفاوتش با چلنیوم و حروف نئون پلاستیک برجسته بودن پلکسی رویه کار می باشد. در ابتدای کار باید طرح حروف در برنامه مخصوص طراحی گردد. پس از طراحی قالبی چوبی برای حروف توسط دستگاه سی ان سی برش خورده و آماده می گردد ، قالب چوبی در دستگاه حرارتی صنعتی و تحت خلاء بر روی ورق های پلکسی یک تکه پرس میگردد بعد از پرس، حروف وکیوم شده بر روی پلکسی برجسته و 3 بعدی میگردد. در مرحله بعدی روی میز مخصوص برش حروف جداسازی شده و در برخی موارد قابلیت رنگ پذیری و آبکاری کروم را دارد . حروف برجسته آماده لبه زدن می شود این نوع تابلو 3D به تازگی وارد بازار تابلوهای تبلیغاتی در کشور شده و جذابیتی بی نظیر و دیدی عالی به مشتری منعکس می نماید ساخت این نوع حروف با دستگاه های مخصوص انجام میگیرد و برخلاف دیگر تابلوهای مرسوم در بازار تجهیزات به خصوصی لازم دارد . گروه فنی مهندسی تبلیغات آذین  به مشتریان گرامی توصیه می نماید در سفارش این نوع تابلو به مواردی مانند سابقه کار قبلی ، کارگاه مجهز به دستگاه پرس ، نمونه کار انجام شده توسط خود تابلوسازی دقت نمایند تا گرفتار دلالی و هدر رفت مالی و زمانی نگردند. همچنین تابلو دلخواه فقط توسط تابلوسازی تحویل می شود که خود کامل کننده کار و سازنده اصلی باشد. قالبسازی پلاستیک برای حروف و نوشته ها یکی از روشهای متداول در کشورهای خارجی برای ساخت حروف برجسته است که تولید آنها بصورت یک تکه با پرسهای حرارتی صنعتی و تحت خلأ انجام می پذیرد گروه فنی مهندسی تبلیغات آذین  امروز مجهز به کارگاه مخصوص تابلوسازی و دستگاه های حروف سازی و قالبسازی حروف سه بعدی پلاستیک و آماده ارائه کلیه خدمات تابلوسازی به مشتریان محترم و همکاران عزیز می باشد.

ساخت حروف برجسته پلاستیک سه بعدی به روش تابلوسازی تبلیغات آذین ، کاملا انحصاری بوده و دیگر از روشهای سابق ازقبیل استفاده از المنت و یا حرارت مستقیم آتش جهت عملیات خم کاری استفاده نمی شود.درتابلوسازی تبلیغات آذین ساخت حروف پلاستیک با استفاده از فناوری ترموفرمینگ وکیوم صورت می پذیرد.

وکیوم یا شکل دهی حرارتی به صورت 3D یکی از روشهای بی نظیر در فرم دهی پلاستیک {نسل پیشرفته تزریق پلاستیک}به اشکال مختلف و سه بعدی است. (ترموفرمینگ وکیوم)

ساخت حروف  برجسته سه بعدی وکیوم با دستگاه تمام اتوماتیک و در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

مزایای حروف برجسته سه بعدی :

– ضدآب و مقاوم در برابر شرایط محیطی ( تابش مستقیم نورآفتاب، ضربه، باران و برف، باد، گرد و غبار، رطوبت و ….)

– ایجاد حالت و شکل خاص و چشمگیر سه بعدی بر روی حروف

– توانایی اجرای نورپردازی های ترکیبی و بسیار چشم نواز

– سبکی و در عین حال انعطاف پذیری در مقایسه با طلقهای پلکسی

– یکپارچگی ، استحکام ، دوام و عمر بیشتر

– امکان شبیه سازی حروف ریخته گری شده همچون برنج و آلومینیوم و دیگر فلزات، در حالیکه از نظر قیمت و وزن چند برابر از آنها کمتر است.

تابلو برجسته سه بعدی وکیوم اصفهان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.