چگونه تابلو خود را تمیز نگه دارید

چگونه تابلو خود را تمیز نگه دارید

نحوه تمیز کردن تابلو اکریلیک کوچک

اگر تابلوهای اکریلیک داخلی یا خارجی دارید ، باید هر از چند گاهی آن را تمیز کنید. مراحل زیر برای تابلوهای اکریلیک داخلی و خارجی که کوچکتر هستند و به راحتی قابل دسترسی هستند اعمال می شود.

از صابون ملایم یا پاک کننده ای که برای تمیز کردن اکریلیک طراحی شده است استفاده کنید

مرحله 1: تابلوی اکریلیک خود را با آب ولرم شفاف به تنهایی تمیز کنید یا در صورت لزوم مقداری صابون ملایم یا مواد شوینده به آب اضافه کنید. اگر کثیفی یا زباله های سرسخت بیشتری برای پاک کردن دارید، می توانید یک محصول تمیز کننده را خریداری کنید که با خیال راحت روی اکریلیک کار کند .

اطمینان حاصل کنید که برچسب را بررسی کرده اید تا ببینید که برای سطوح اکریلیک ایمن است و دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید. پاک کننده هایی که برای اکریلیک طراحی نشده اند می توانند سطح علامت شما را خراب کنند.

مرحله 2: فقط از یک پارچه نرم برای تمیز کردن تابلوهای خود استفاده کنید. پدها، پارچه ها یا برس های خشن یا ساینده سطح علامت شما را خراش می دهد.

همچنین می‌خواهید از وسوسه پاک کردن تابلوهای خود با یک پارچه خشک جلوگیری کنید، زیرا این کار می‌تواند ذرات کوچک خاک را در اکریلیک خرد کرده و باعث ایجاد خراش‌های ریز روی سطح شود.

مرحله 3: هنگامی که علامت شما تمیز شد، می توانید به آرامی آن را با یک پارچه نرم و تمیز خشک کنید.

چگونه یک تابلوی سفارشی اکریلیک بزرگ و دور از دسترس را تمیز کنیم

تمیز کردن یک تابلوی سفارشی بیرونی بزرگ که بالاتر از سطح زمین نصب می‌شود، سخت‌تر است، اما هنوز هم ارزش دارد که مطمئن شوید بهترین به نظر می‌رسد.

یک واشر فشار برای علائمی که دسترسی به آن ها سخت تر است به خوبی کار می کند

مرحله 1: با استفاده از یک واشر فشاری که در یک تنظیم پایین‌تر تنظیم شده است، سطح تابلوی سفارشی خود را با حرکت رفت و برگشتی اسپری کنید تا زمانی که تمام کثیفی‌ها و زباله‌ها پاک شوند.

مرحله 2: اجازه دهید علامت شما در هوا خشک شود.

واشر فشار یک راه آسان برای تمیز کردن تابلویی است که به سختی قابل دسترسی است. با این حال، می‌توانید با یک شرکت علامت‌گذاری حرفه‌ای تماس بگیرید تا علائمی را که به سختی قابل دسترسی هستند که ممکن است به تنهایی برای شما خطرناک باشد، تمیز کنید و نگهداری کنید.

نحوه تمیز کردن تابلوی سفارشی فلزی

تابلوهای فلزی معمولاً به راحتی تمیز می شوند. با این حال، باید با شرکتی که تابلوی شما را تولید کرده است بررسی کنید تا ببینید آیا پوشش خاصی دارد که نیاز به درمان خاصی دارد، یا دستورالعمل‌های خاصی برای مراقبت از تابلوی شما دارند.

اگر دستورالعمل خاصی وجود ندارد، می توانید از مراحل زیر برای تمیز کردن تابلوی فلزی خود استفاده کنید تا ظاهری عالی داشته باشید.

نکاتی برای تمیز کردن تابلوهای سفارشی: همیشه از یک پارچه نرم برای تمیز کردن
تابلوی فلزی خود استفاده کنید

مرحله 1: یک پارچه نخی نرم بردارید و به آرامی هرگونه کثیفی یا باقی مانده از سطح تابلوی سفارشی خود را پاک کنید . بسیار مراقب باشید که از فشار بسیار کم استفاده کنید تا فلز خراشیده نشود.

مرحله 2: یک سطل را با آب گرم پر کنید و یک فنجان سرکه سفید و یک فنجان صابون ظرفشویی ملایم را با آن مخلوط کنید. این محلول روی فلز به خوبی کار می کند. هرگز از مواد شیمیایی قوی برای تمیز کردن تابلوی فلزی خود استفاده نکنید.

مرحله 3: با استفاده از یک پارچه نرم تمیز، آن را در محلول تمیز کننده آماده شده فرو کنید و آن را به خوبی حلقه کنید. هرگز از مواد ساینده یا برس های ساینده برای تمیز کردن تابلوی خود استفاده نکنید زیرا باعث خراشیدگی سطح می شود.

مرحله 4: تابلوی خود را به آرامی با یک لمس ملایم تمیز کنید تا سطح فلز خراشیده نشود.

مرحله 5: علامت خود را با دقت با یک پارچه نخی نرم تمیز و خشک پاک کنید.

نحوه تمیز کردن بنرهای وینیل

آویزان کردن یک بنر وینیل یک راه عالی برای تبلیغ یک رویداد آینده مانند یک افتتاحیه بزرگ یا یک تبلیغ ویژه است.

اگر بنر خود را برای مدت طولانی نگه دارید یا آن را چندین بار آویزان کنید، شروع به کثیف شدن می کند. برای اطمینان از اینکه بنر شما بهترین تصور را از کسب و کار شما می دهد، در اینجا یک راه آسان برای تمیز کردن آن وجود دارد.

تابلوهای تجاری سفارشی مانند بنرها باید مرتبا تمیز شوند تا حرفه ای به نظر برسند!

مرحله 1: بنر خود را پایین بیاورید و آن را روی یک سطح صاف قرار دهید.

مرحله 2: با استفاده از یک اسفنج یا پارچه نرم و مخلوطی از آب و صابون ملایم تمام کثیفی ها و زباله هایی که روی سطح جمع شده اند را بشویید.

از مواد شیمیایی تهاجمی یا مواد ساینده مانند برس سیمی یا پد تمیز کننده خشن استفاده نکنید زیرا ممکن است به سطح آسیب برساند یا طرح چاپ شده را از بین ببرد.

مرحله 3: بنر خود را با آب بشویید تا مطمئن شوید که باقی مانده صابون را کاملا پاک کرده اید. اگر بیرون هستید می توانید از شلنگ برای این کار استفاده کنید.

مرحله 4: اجازه دهید بنر شما کاملا خشک شود.

مرحله 5: اگر بلافاصله بنر خود را پشتیبان نمی‌گیرید، آن را با قسمت چاپ شده در بیرون بپیچید. چرخاندن آن باعث می شود که هیچ علامت چین روی بنر خود نداشته باشید.

نحوه تمیز کردن روکش های خودرو

تعمیر و نگهداری تابلوهای سفارشی: بهترین کار این است که روکش وسیله نقلیه خود را با دست بشویید

حتی اگر می‌توانید وسیله نقلیه خود را با پوشش وینیل از طریق کارواش بدون برس یا بدون لمس ببرید ، شستن دستی بهتر و ایمن‌تر است.

هرگز آن را با برس از داخل کارواش نبرید زیرا روی لایه محافظ خیلی سفت می شود و ممکن است باعث شود که لبه ها شروع به کنده شدن کنند. برای شستن دست موارد زیر را انجام دهید:

مرحله 1: هفته ای یک بار پوشش وسیله نقلیه خود را با یک صابون ملایم کارواش مانند محصول شوینده ملایم ماشین مشابه بشویید.

مرحله 2: با استفاده از یک اسفنج خودرو یا پارچه نرم تمیز، وسیله نقلیه خود را مطابق دستورالعمل روی برچسب محصول بشویید.

مرحله 3: وسیله نقلیه خود را به خوبی با آب شفاف بشویید.

مرحله 4: وسیله نقلیه خود را با یک اسکاج یا سیلیکون پاک کنید تا آب اضافی آن گرفته شود و از ایجاد واترمارک جلوگیری شود.

مرحله 5: با یک پارچه میکروفیبر تمیز خشک کنید.

نحوه تمیز کردن علائم مغناطیسی خودرو

حتی اگر در مکان شما اغلب باران می بارد، تابلوی مغناطیسی وسیله نقلیه شما همچنان باید به طور منظم تمیز شود تا زباله هایی که باران به سادگی نمی تواند آنها را پاک کند. این نکات به شما در نگهداری علائم سفارشی در وسایل نقلیه کمک می کند.

خاک و زباله همچنین می توانند زیر تابلوی شما گیر کرده و وسیله نقلیه شما را خراش دهند، بنابراین تمیز نگه داشتن آن مهم است. هنگام تمیز کردن خودرو یا تقریباً هر دو هفته یکبار باید تابلوی مغناطیسی وسیله نقلیه خود را تمیز کنید.

مرحله 1: علامت خود را از وسیله نقلیه خود بردارید.

مرحله 2: با استفاده از یک پارچه یا اسفنج نرم و محلول آب و صابون ملایم، دو طرف علامت خود را کاملا تمیز کنید.

مرحله 3: وسیله نقلیه خود را بشویید

مرحله 4: قبل از اینکه تابلو را در جای خود قرار دهید، اجازه دهید تابلو و وسیله نقلیه شما کاملا خشک شوند.

نحوه تمیز کردن تابلوهای ستون و بناهای تاریخی

می‌توانید تابلوهای بناهای تاریخی و ستون‌ها را با شستشوی برق از زباله‌ها تمیز کنید

وقتی صحبت از تابلوهای ستون و بنای تاریخی به میان می‌آید، می‌توانید با پاک کردن آن‌ها از آوار، نظافت و نگهداری ساده‌ای را انجام دهید (مشکل بیشتر برای تابلوهای یادبود، که پایین‌تر از سطح زمین هستند و ممکن است برگ‌های مرده، چوب‌ها و غیره را جمع کنند) مانند تار عنکبوت یا لانه پرندگان قدیمی!

همچنین می توانید آنها را با قدرت شستشو دهید. برای این نوع تابلوهای تجاری سفارشی، تمیز کردن ایمن آنها می تواند چالش بیشتری باشد.

وقتی صحبت از تمیز کردن تابلوهای سفارشی مانند تابلوهای دکل و بنای یادبود می شود، ایده خوبی است که برای نگهداری و تمیز کردن کامل تر از متخصصان تماس بگیرید. این امر به ویژه در مورد علائم قد بلندی که ممکن است به تنهایی برای شما خطرناک باشد صادق است.

نحوه تمیز کردن تابلوهای فروشگاه

تابلوهای سفارشی در فضای باز: نحوه تمیز کردن و نگهداری تابلوهای ویترین

تابلوهای ویترین فروشگاه ها معمولاً در بالای درب کسب و کار شما قرار دارند. مشابه تعمیر و نگهداری تابلوهای دکل، می‌توانید خودتان آن‌ها را با برق بشویید، اما می‌خواهید به یک شرکت حرفه‌ای تکیه کنید که می‌تواند تعمیر و نگهداری تابلوهای سفارشی را برای ایمن‌ترین و کامل‌ترین تمیز کردن به شما ارائه دهد.

برای همه تابلوهای تجاری سفارشی شما

برای اینکه تابلوهای تجاری سفارشی خود را در بهترین حالت خود نگه دارید، باید هر از چند گاهی آنها را تمیز کنید و تعمیر و نگهداری مانند تعویض چراغ های سوخته را انجام دهید.

همچنین ممکن است تمیز کردن تابلوها برای کارکنان شما خطرناک باشد، به خصوص اگر در ارتفاع زیاد قرار داشته باشد یا شامل قطعات الکتریکی باشد. وقتی صحبت از تمیز کردن تابلوهای سفارشی می شود، بهتر است به متخصصانی که در نگهداری تابلوهای سفارشی تخصص دارند، تکیه کنید.

هنگامی که تابلوی جدید خود را نصب کردید، می توانید از شرکت علائم حرفه ای بپرسید که چگونه آن را به درستی تمیز و نگهداری کنید. آنها می توانند به شما نکاتی را در مورد کارهایی که خودتان می توانید انجام دهید و کارهایی که باید به آنها بسپارید به شما بدهند!

با یک شرکت tabloazin تماس بگیرید تا با خیال راحت این کار را برای شما انجام دهد.

با متخصصین در تابلو آذین کار کنید

اگر به دنبال یک علامت سفارشی برای کسب و کار خود هستید، با تابلو آذین تماس بگیرید . در تابلو آذین، کارشناسان تابلوهای ما بیش از 10 سال است که تابلوهای سفارشی موثر تولید می کنند.

شما می‌توانید به ما اعتماد کنید تا به شما در طراحی تابلوهای فروشگاه عالی برای کسب‌وکارتان کمک کنیم، چه به دنبال ویترین فروشگاه، بیرونی، داخلی، وسیله نقلیه، تابلوهای نور پس‌زمینه یا موارد دیگر باشید! هر آنچه که تابلوی شما نیاز دارد، ما می توانیم آن را برای شما بسازیم.

تمیز کردن تابلو
تمیز کردن تابلو
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.