تابلوهای نورپردازی شده: حداکثر نوردهی را برای کسب و کار خود دریافت کنید

تابلوهای نورپردازی شده: حداکثر نوردهی را برای کسب و کار خود دریافت کنید

1. انواع مختلف تابلوهای چراغ دار چیست؟

وقتی صحبت از تابلوهای چراغ دار به میان می آید، انواع مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

سه نوع از رایج ترین نورهای موجود برای تابلوها عبارتند از: نور پس زمینه، نورپردازی با نور جلو و تابلوهای جعبه نور.

نور پس زمینه

نور پس زمینه در اصل همان چیزی است که نام آن به نظر می رسد، تابلوهایی که از پشت روشن می شوند. چراغ هایی مانند LED پشت علامت و یا حروف علامت نصب می شوند.

این باعث می‌شود که علامت یا حروف در اطرافشان درخشنده باشند. تابلوهای نور پس زمینه گزینه جذابی هستند و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر هستند.

با این حال، اگر به تابلویی با نور بسیار روشن نیاز دارید، ممکن است بخواهید نور پس‌زمینه را با گزینه‌های نورپردازی دیگر ترکیب کنید.

نورپردازی جلو

تابلوهای روشنایی جلو تابلوهایی هستند که در جلوی تابلو چراغ نصب شده اند. به عنوان مثال، می‌توانید حروف کانالی را انتخاب کنید که دارای صورت نورانی هستند ، که به خود حروف اجازه می‌دهد تا روشن شوند.

تابلوهای چراغ جلو بسیار آسان دیده می شوند و می توان آنها را بسیار روشن ساخت. آنها گاهی اوقات با نور پس زمینه ترکیب می شوند تا نشانه ای حتی روشن تر ایجاد کنند.

تابلوهای لایت باکس

جعبه نور نوعی تابلویی است که در آن کل “جعبه” (یعنی قسمت پس زمینه علامت) روشن می شود. به طور کلی حروف درون جعبه نور روشن نمی شوند. حروف اغلب در برابر علامت صاف هستند (یعنی حروف کانال نیستند)

لایت باکس ها اغلب برای تابلوهای کوچکتر استفاده می شوند و ظاهری شیک و مدرن دارند. آنها همچنین گاهی اوقات برای تابلوهای یادبود ، تابلوهای دکل، و برخی تابلوهای ویترین فروشگاه ها بسته به ظاهر و احساسی که یک کسب و کار به دنبال آن است، استفاده می شود.

2. چه نوع تابلوهای تجاری را می توان روشن کرد؟

تقریباً هر نوع علامت تجاری را می توان روشن کرد! خوشبختانه، مهم نیست که چه نوع تابلویی برای کسب و کار شما مناسب است، می توانید سبکی را انتخاب کنید که متناسب با خواسته ها، نیازها و بودجه شما باشد.

تابلوهای ستون و بنای تاریخی

تابلوهای پیلون و بنای تاریخی نیز نوع مشابهی از تابلوها هستند. تنها تفاوت این است که تابلوهای پیلون بسیار بلندتر هستند.

هر دو نوع مستحکم تابلوهای تجاری هستند که دور از ساختمان قرار دارند (مثلاً در یک پارکینگ یا نزدیک پیاده رو در ملک شما)

تابلوهای پیلون و بنای یادبود را می توان با انتخاب سبک جعبه نور، حروف کانال نورپردازی و موارد دیگر روشن کرد!

حروف کانال

حروف کانالی نوع جذابی از تابلوهای تجاری هستند و اغلب برای تابلوهای ویترینی استفاده می شوند.

حروف کانال را می توان با نور جلو، پشت روشن یا با استفاده از ترکیبی از هر دو نوع نور طراحی کرد.

نامه های کانال قطعا به کسب و کار شما کمک می کند!

تابلوهای راه یابی

تابلوهای داخلی را نیز می توان روشن کرد. چرا می خواهید تابلوهای راهیابی خود را روشن کنید ؟

خوب، برای یک چیز، می تواند به آن ها کمک کند که برجسته شوند، که پیدا کردن آنها را برای مشتریان آسان تر می کند.

همچنین، روشن کردن علامت شما می تواند جذابیت زیبایی را به شما اضافه کند و به کسب و کار شما کمک کند تا حد ممکن حرفه ای به نظر برسد.

مهم نیست که چه نوع علامتی را در ذهن دارید، تقریباً همه انواع را می توان برای روشن شدن طراحی کرد. اگر می‌خواهید درباره طراحی تابلوی نورانی مناسب برای کسب‌وکارتان بیشتر بدانید، همین امروز با متخصصان گپ بزنید !

3. مزایای تابلوهای چراغ دار چیست؟

کاملا مطمئن نیستید که انتخاب یک تابلوی روشن برای شما و کسب و کارتان مناسب است؟ اگر به مشاغل و حتی ساختمان های اداری در منطقه خود نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که اکثر آنها دارای علائم روشنایی هستند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا آنها چنین انتخاب تابلویی محبوب هستند، از جمله:

  • تابلوهای چراغ‌دار به دیگران کمک می‌کنند شما و کسب‌وکارتان را بیابند: اگر کسب‌وکار شما در مکانی “خارج از راه”، مانند پشت ساختمان دیگری یا در میدانی قرار دارد، تابلوهای روشن می‌توانند به مشتریان کمک کنند تا شما را پیدا کنند.
  • تابلوهای روشن به شما اطمینان می دهد که در شب دیده می شوید: اگر کسب و کار شما خارج از 9-5 معمولی کار می کند، بسیار مهم است که مشتریان بتوانند شما را حتی در اوایل صبح یا عصرها ببینند. حتی اگر فقط 9 تا 5 باز هستید، تابلوهای نورانی می‌توانند به دیگران کمک کنند شما را در روزهای تاریک و تاریک و در زمستان که روزها بسیار کوتاه‌تر است ببینند.

تابلوهای روشن می توانند اطمینان حاصل کنند که کسب و کار شما در هر زمانی از روز (یا شب) دیده می شود.

  • خواندن تابلوهای روشن آسان‌تر است: تابلوهای نورانی طراحی شده‌اند تا مطمئن شوند مشتریان شما و هر رهگذری می‌توانند به راحتی آن را بخوانند. این یک راه عالی و در عین حال ساده برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است.
  • تابلوهای روشن یک انتخاب جذاب است: تابلوهای تجاری به دلایل عملی مهم هستند. برای کمک به دیگران شما را پیدا کنند و بدانند شما کی هستید. اما آنها همچنین به مشتریان می گویند که شما چه کسی هستید. تابلوهای نورپردازی عالی به نظر می رسند و تابلوهای جذاب و با کیفیت به کسب و کار شما کمک می کند حرفه ای به نظر برسد!

انتخاب تابلوهای چراغ دار مزایای زیادی دارد. اگر می خواهید با رقبای خود همراه باشید، یک تابلوی روشن برای اطمینان از اینکه کسب و کار شما به اندازه رقبا برجسته است، مهم است.

4. علائم روشن چگونه نگهداری می شوند؟

نگهداری علائم مهم است. این تضمین می کند که علامت شما نه تنها به درستی کار می کند، بلکه ایمن است! شما نمی خواهید نگران افتادن تابلوی آسیب دیده یا جدا شدن قطعات آن باشید.

صاحبان مشاغل می توانند تعمیر و نگهداری ساده تابلو را خودشان انجام دهند . به عنوان مثال، اگر تابلوی شما به راحتی قابل دسترسی است، اگر شروع به جمع شدن زباله، تار عنکبوت یا گرد و غبا کثیفی کرد، می توانید آن را پاک کنید و تمیز کنید. بسته به نوع تابلوی روشنایی که دارید، ممکن است بتوانید آن را با برق شستشو دهید.

تابلوهای روشنایی دارای قطعه الکتریکی هستند، بنابراین مهم است که یک شرکت مجرب و حرفه ای تعمیر و نگهداری را انجام دهد

با این حال، برای تعمیر و نگهداری علائم پیچیده تر ، لازم است با متخصصان کار کنید. تابلوهای روشن دارای یک عنصر الکتریکی هستند، و این بدان معنی است که شخصی با تجربه الکتریکی باید روی تابلو کار کند، در غیر این صورت ممکن است تصادفات یا آسیب جدی رخ دهد.

همچنین، بیشتر تابلوهای تجاری، مانند تابلوهای ویترین فروشگاه ، بسیار بلند هستند، بنابراین برای تعمیر ایمن یا تمیز کردن تابلوی خود به تجهیزات تخصصی نیاز دارید.

5. هزینه تابلوهای چراغدار چقدر است؟

عواملی نیز وجود دارد که بر قیمت تأثیر می گذارد، از جمله:

  • مواد مورد استفاده: چه موادی برای ساخت تابلوی شما استفاده می‌شود، بر هزینه و همچنین انتخاب مصالح گران‌قیمت یا ارزان قیمت تأثیر می‌گذارد.
  • نوع نورپردازی: نوع نوری که انتخاب می‌کنید بر قیمت تابلوی شما تأثیر می‌گذارد، زیرا برخی از گزینه‌های روشنایی پیچیده‌تر و در نتیجه گران‌تر از بقیه هستند.
  • هزینه های نصب: هزینه های نصب شما می تواند بسته به پیچیدگی علامت و سختی نصب متفاوت باشد

تابلوهای چراغ دار در اشکال، اندازه ها و سبک ها موجود است. به همین دلیل، نمی توان دقیقاً گفت که هزینه یک تابلوی روشن چقدر خواهد بود. برای دریافت دقیق ترین قیمت، بهتر است با یک شرکت تابلوآذین تماس بگیرید ، آنچه را که به دنبال آن هستید توضیح دهید و یک پیشنهاد حرفه ای دریافت کنید.

تابلوهای روشن

آماده دریافت بهترین تابلوهای روشنایی برای کسب و کار خود هستید؟ شما می توانید به کارشناسان تابلوآذین اعتماد کنید تا به شما در برنامه ریزی، طراحی و نصب حرفه ای تابلوی کاملا سفارشی خود کمک کنند.

ما طیف گسترده ای از خدمات علامت گذاری را ارائه می دهیم، از جمله تابلوهای سفارشی برای فروشگاه، دفتر، یا تجارت، نصب و نگهداری منحصر به فرد شما .

ما به شرکت‌های مختلف در طراحی تابلو اصفهان، ساخت و نصب تابلوی عالی برای کسب‌وکارشان و طراحی و ساخت نما کامپوزیت اصفهان ، ساخت تابلو برجسته اصفهان و ساخت تابلو led اصفهان کمک کرده‌ایم.

تابلو نورپردازی شده
تابلو نورپردازی شده
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.