تابلوهای نمایشگاهی

تابلوهای نمایشگاهی

تابلوهای نمایشگاهی

نمایشگاه‌های این روزها معمولاً پر از انرژی و مملو از انواع شرکت‌ها هستند که خدمات خود را با استفاده از انواع غرفه‌های نمایشگاهی به نمایش می‌گذارند که همگی برای جلب توجه شما طراحی شده‌اند، بنابراین داشتن تابلو یا علامت تجاری مناسب برای نمایشگاه بسیار مهم است .

علیرغم اینکه اشخاص دانش زیادی در مورد طراحی غرفه های نمایشگاهی ندارند ( اجازه دهید با آن روبرو شویم، بهتر است این موضوع را به متخصصانی که این خدمات را برای امرار معاش ارائه می دهند واگذار کنیم) چیزی که می توانم در مورد آن توصیه کنم نوع تابلوهایی است که می توان در این غرفه ها نمایش داد. واحدهای نمایشگاهی غرفه های پاپ آپ و بحث در مورد دو مورد از محبوب ترین شکل های علامت گذاری که معمولاً این روزها استفاده می شود.

بیشتر نمایشگاه‌ها در سالن‌های نمایشگاهی بزرگ و مراکز همایش بین‌المللی مانند نمایشگاه اصفهان و نمایشگاه تهران برگزار می‌شوند که معمولاً میزبان نمایشگاه‌های تجاری برای طیف وسیعی از بخش‌های خاص در سراسر صنعت هستند.

از آنجایی که شرکت‌های بسیار زیادی که همگی در یک اتاق جمع شده‌اند و به طور بالقوه خدمات مشابهی را با آنچه شما ارائه می‌دهید ارائه می‌دهند، واقعاً باید مطمئن شوید که نام تجاری یا لوگوی شما برجسته و ماندگار باشد.

به همین دلیل، تابلوهای نورانی تا حد زیادی مؤثرترین راه برای دستیابی و جلب توجه همه است، و به احتمال زیاد، تقریباً هر تابلویی در اتاق به نوعی نشانه نورانی خواهد بود، بنابراین شما واقعاً نمی توانید آن را دریافت کنید.

هنگام طراحی تابلوی نمایشگاهی نورانی، طراحی خود لوگو و اندازه ای که باید لوگو داشته باشد، معمولا نحوه تولید تابلوی تولیدی را تعیین می کند . هنگامی که بدانید چقدر فضای در دسترس برای نمایش نام تجاری خود دارید، یک تابلوساز قادر خواهد بود نحوه ساخت لوگو، چه موادی را می توان استفاده کرد و از چه نوع سیستم روشنایی یا نورپردازی می توان استفاده کرد.

تابلو نمایشگاهی
تابلو نمایشگاهی

لوگوهای نورانی  : یکی از محبوب‌ترین و موثرترین روش‌های تولید تابلوی نورانی استفاده از نور LED برای روشن کردن لوگو از پشت حروف است که در صنعت تابلوسازی به این کار به عنوان حروف نورانی  معروف است .مجموعه ای از ماژول های نور LED در داخل حروف نصب شده است که مقدار متمرکزی از نور را به پانل یا دیواری که لوگو روی آن نصب شده است می تاباند. به نظر می رسد لوگو بر روی ابری از نور قرار دارد که از پشت مانند هاله می درخشد. با استفاده از این روش تولید، می توانید مطمئن باشید که نام تجاری شما از سراسر اتاق برجسته است. همچنین می‌توان از انواع چراغ‌های LED رنگی استفاده کرد تا محدودیتی در انتخاب نداشته باشید. این روش به‌ویژه اگر برند شما روی دیوار سفید نصب شده باشد، خوب عمل می‌کند.

لوگوهای بدون حاشیه : اینها یک مفهوم طراحی مشابه با تولید یک علامت نورانی هستند، اما به جای اینکه آرم از پشت مانند حروف نورانی هاله ای ذکر شده در بالا روشن شود، چهره این حروف بدون لبه کاملاً روشن می شود تا نمایشی تمیز از آرم را نشان دهد. نام تجاری یا لوگو حروف از فولاد ساخته شده است که باعث ایجاد عمق می شود و لوگو را سه بعدی می کند. سپس حروف با یک صفحه اکریلیک نصب می شوند که توسط یک سری چراغ LED داخلی روشن می شود. طیف وسیعی از فیلترهای رنگی اکریلیک یا وینیل رنگی را می توان برای ایجاد جلوه رنگی مورد نظر استفاده کرد. با این روش علامت گذاری، شما برای اینکه مورد توجه قرار نگیرید مبارزه خواهید کرد! این روش به ویژه اگر برند شما بر روی دیواری با رنگ تیره نصب شده باشد، به خوبی کار می کند.

گروه تولیدی آذین خدمات ساخت تابلو های نمایشگاهی ، تابلو ساختمان ، ساخت نما کامپوزیت در اصفهان و تابلو ال ای دی در اصفهان را ارائه مینماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.