علائم تبلیغاتی سفارشی

علائم تبلیغاتی سفارشی

علائم تبلیغاتی سفارشی

در پی بازاریابی موثر و قدرتمند، بسیاری از شرکت ها به علائم تبلیغاتی سفارشی روی می آورند.

همانطور که هر کسب و کاری می داند، بازاریابی موثر بخش اصلی اداره یک کسب و کار موفق است. پس از ایجاد یک مدل کسب و کار، توسعه یک محصول و تهیه یک برنامه مالی، بازاریابی مرحله اساسی است که به کسب و کار اجازه می دهد مشتریانی را برای کار با آنها پیدا کند و دامنه دسترسی خود را گسترش دهد.

در دنیای بازاریابی، تابلوهای تبلیغاتی می‌توانند شکل‌های بی‌شماری داشته باشند، از تابلوهای بزرگ و با نور پس‌زمینه ویترین فروشگاه گرفته تا تابلوهای کناری و تابلوهای کوچک‌تر قابل حمل. ما در گروه تبلیغاتی آذین خدمات نصب تابلو در اصفهان ، نصب نما کامپوزیت در اصفهان ، نصب تابلو led در اصفهان و نصب تابلو برجسته در اصفهان به شما ارائه میدهیم.

هر نوع علامت همراه با محدودیت‌ها و کاربردهای آن توضیح داده می‌شود و سپس یک بخش مختصر ارائه می‌شود که پیوندها و ایده‌های مفیدی در مورد بایدها و نبایدهای طراحی تابلوهای تبلیغاتی ارائه می‌دهد:

 • بنرها
 • نشانه های پنجره
 • علائم خودرو
 • احتکار ساختمانی
 • نکات طراحی

بنرها

توضیحات : تابلوهای بنر ورق های نازک و قابل حملی هستند که در جلوی آن تصاویر گرافیکی چاپ شده است. آنها اغلب در یک جعبه جمع می شوند و در صورت نیاز می توانند دوباره باز شوند. بیشتر تابلوها دارای پا و تکیه گاه هستند تا ایمن و باز نگه داشته شوند.

محدودیت ها : تابلوهای بنر برای استفاده داخلی ایده آل هستند. مثلاً می‌توان پرچم‌ها یا بنرهای بسیار ناهموارتری را در کنار خیابان نصب کرد، اما بنرهای قابل حمل برای مقابله با شرایط آب و هوایی وحشی به اندازه کافی سخت نیستند.

علاوه بر این، بنرهای تبلیغاتی کوچکتر هستند، بنابراین در فضاهایی که افراد به راحتی می توانند بالا بروند و آنچه را که روی آنها چاپ شده است بخوانند بیشترین کاربرد را دارند.

کاربرد : به دلیل قابل حمل بودن، تابلوهای بنر ابزاری عالی برای تبلیغ شرکت یا برند شما در رویدادهایی مانند کنفرانس ها، محل سکونت شرکت ها، یا خانه های باز و نمایشگاه ها هستند. آنها می توانند به راحتی جمع شوند و به اندازه کافی سبک و کوچک هستند که بسیاری از آنها را می توان با هم حمل کرد و امکان نمایش چند بنر یا به سادگی انواع بنرها برای پوشش موضوعات مختلف را فراهم می کند.

تابلوهای بنر نسبتاً مقرون به صرفه به چیزی مانند تابلوی دکل یا تابلوی ویترین هستند، به این معنی که مشاغل کوچکتر با انعطاف مالی کمتر ممکن است بخواهند تابلوهای بنر را به عنوان گزینه اصلی بازاریابی در نظر بگیرند.

در نهایت، علائم بنر به طور بی پایان قابل تنظیم هستند . از آنجایی که آنها اساساً برگه هایی هستند که روی آنها گرافیک چاپ شده است، می توانند هر گرافیکی را که دوست دارید نمایش دهند.

علائم پنجره

توضیحات : “علائم پنجره” به تابلوهایی اطلاق می شود که به اندازه کافی کوچک هستند تا از پنجره نمایش داده شوند یا گرافیک های چسبی که روی سطح شیشه نصب می شوند.

تابلو را می توان به راحتی جابجا کرد، اما تابلوهای چسب معمولا دائمی هستند. آنها می توانند تقریباً هر اندازه ای داشته باشند تا با اندازه پنجره ای که روی آن قرار دارند مطابقت داشته باشند.

محدودیت ها : واضح ترین محدودیت در این سبک از علائم تبلیغاتی این است که چگونه دید از طریق پنجره را مسدود می کند. تابلوهای پنجره را می توان به گونه ای طراحی کرد که شفاف باشند یا فقط بخشی از پنجره را بپوشانند، اما بدون در نظر گرفتن آنها تا حدی از دید جلوگیری می کنند. با توجه به این موضوع، می‌خواهید علاوه بر نمای بیرونی، داخل اتاق حاوی پنجره چه شکلی باشد.

علاوه بر این، تابلوهای پنجره در دسترس آنها محدود است. اگر تنها قسمت نمای عمومی ساختمان شرکت شما پنجره ها هستند، ممکن است آنها انتخاب خوبی باشند، اما در غیر این صورت، تنها زمانی مفید هستند که پنجره ای که روی آن قرار دارند در مکانی باشد که مردم مطمئن باشند آن را می بینند.

کاربرد : جدای از قابلیت حمل، تابلوهای پنجره بسیاری از مزایای تابلوهای بنر را به اشتراک می گذارند. آنها ارزان، سبک وزن هستند و نصب یا برداشتن آنها ساده است.

اگر کسب و کار شما در طبقه بالایی ساختمان است، اما می خواهید به افراد حاضر در زمین اجازه دهید جزئیات شرکت شما را بدانند، تابلوهای پنجره بهترین گزینه برای شما هستند.

علاوه بر این، هر سازمانی با پنجره‌های بزرگ رو به جلو، یا حتی تعداد زیادی پنجره رو به جلو، می‌تواند از تابلوهای تبلیغاتی برای نمایش تبلیغات، انتقال اطلاعات مفید یا به سادگی طعم دادن به نما استفاده کند.

علائم خودرو

توضیحات : تابلوهای خودرو، تبلیغات گرافیکی هستند که در نمای بیرونی خودرو اعمال می‌شوند. این علائم تبلیغاتی بیشتر در ون ها مانند مواردی که توسط پیمانکاران مستقل استفاده می شود، رایج است، اما می تواند برای هر وسیله نقلیه ای اعمال شود.

علائم وسایل نقلیه ممکن است آشنا به نظر برسند زیرا شبیه بسته بندی ماشین هستند.

محدودیت ها : تابلوی وسیله نقلیه برای نشان دادن نام تجاری شما برای تعداد زیادی از بینندگان عالی است، اما از آنجایی که مردم عمدتاً وسیله نقلیه شما را فقط در گذر می بینند، تبلیغات روی وسیله نقلیه باید مهم ترین جزئیات را به واضح ترین شکل ممکن منتقل کند. مراقب باشید تابلوهای خودروی خود را خیلی شلوغ یا نامرتب نشان ندهید، زیرا گرافیک شلوغ می تواند خوانایی را مختل کند.

کاربرد : تابلوهای وسایل نقلیه بهترین راه برای جلب بیشترین تعداد مردم برای دیدن تبلیغات شرکت شما هستند. با این حال، باید مطمئن شوید که تبلیغات واضح و مفید است.

برای موثر بودن، تابلوهای خودرو باید اطلاعات زیر را به اشتراک بگذارند:

 • نام / لوگوی شرکت
 • خدمات ارائه شده
 • اطلاعات تماس، مانند شماره تلفن یا وب سایت.

خدماتی مانند کامیون‌های مواد غذایی همیشه از تابلوهای وسایل نقلیه و همچنین بسیاری از پیمانکاران فرعی یا مشاغلی که خدمات سیار ارائه می‌کنند، مانند نقاشان خانه، تکنسین‌ها یا هر سرویسی که نیاز به رانندگی به محل مشتری دارد، استفاده می‌کنند.

انبارهای ساختمانی

توضیحات : احتکارهای ساختمانی تابلوهای بزرگی به سبک بنر هستند که در اطراف حصارهایی که محل های ساخت و ساز را احاطه کرده است نمایش داده می شوند. اینها معمولاً برای جلوگیری از تجاوز و مهار فعالیت های ساختمانی سد می شوند. با این حال، آنها همچنین در خدمت هدف اضافی تبلیغات هستند.

گاهی اوقات احتکارها مربوط به کار ساخت و ساز است و توضیح می دهد که چه چیزی در حال ساخت است، اما گاهی اوقات آنها فضایی را ارائه می دهند که هر کسب و کاری می تواند اجاره کند و از آن استفاده کند.

محدودیت ها : از بین تمام علائم مختلف تبلیغاتی سفارشی، احتکار ساختمانی کمترین اعتماد را دارند. از آنجا که مشاغل نمی توانند مکان خود را کنترل کنند، احتکارهای ساخت و ساز باید بیشتر به عنوان فرصت های گاه به گاه و نه به عنوان ویژگی های بازاریابی ثابت در نظر گرفته شوند.

توجه داشته باشید که شهرداری شما ممکن است از شما بخواهد که مجوزهای خاصی را برای آویزان کردن احتکار ساختمانی خریداری کنید.

کاربرد : انبارهای ساختمانی مانند تصویر بالا، فضایی را برای تبلیغات بزرگ ارائه می دهند. تعداد بسیار کمی از انواع دیگر نشانه ها می توانند به این مقیاس برسند.

نکات طراحی

در اینجا چند پیوند سریع و نکاتی وجود دارد که باید هنگام طوفان فکری طرح ها و گرافیک های مختلف برای سفارش علائم تبلیغاتی خود در نظر بگیرید:

 • اطمینان حاصل کنید که تابلوی شما آنچه را که نیاز دارد به شما منتقل می کند – مقدار زیادی رنگ یا متن نداشته باشید
 • علائم مختلف با نیازهای مختلف مطابقت دارند – علائمی را که خریداری می کنید متناسب با بودجه و پایگاه مشتری کسب و کار خود تنظیم کنید
 • یک طراح گرافیک حرفه ای بگیرید.
  • برخی از شرکت های علامت گذاری به شما در طراحی گرافیک کمک می کنند، اما در غیر این صورت، باید یک طراح پیدا کنید تا به تبلیغات شما کمک کند حرفه ای به نظر برسد.
 • از طراحی عناصر استاندارد پیروی کنید تا نشانه خود را برجسته کنید و مورد توجه قرار بگیرید
  • لوگوهای قدرتمند بخشی از این است که چرا این شرکت ها چنین حضور برند قدرتمندی دارند
 • تحقیق در مورد روانشناسی تابلوهای موثر
 • اگر هیچ یک از علائم ذکر شده در اینجا برای شما مناسب نیست، برای برخی از گزینه های دیگر برای علائم تبلیغاتی اینجا را کلیک کنید.
علائم تبلیغاتی سفارشی
علائم تبلیغاتی سفارشی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.