ایده خلاقانه برای تابلوهای رستوران

ایده خلاقانه برای تابلوهای رستوران

ایده خلاقانه برای تابلوهای رستوران

آیا به دنبال ایده برای تابلوهای رستوران هستید؟ آیا نشانه ای می خواهید که توجه همه را جلب کند؟ نشانه ای که واقعا حس رستوران شما را به تصویر می کشد؟ امکانات بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارد.

برای کمک به شما در انتخاب بهترین تابلو، لیستی از ایده مختلف برای تابلوهای رستوران جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کند تا مقداری الهام بگیرید.

ایده خلاقانه برای تابلوهای رستوران
ایده خلاقانه برای تابلوهای رستوران

نشانه های زیبا

تابلویی با فونت رسمی یا لهجه‌های فلزی در نظر بگیرید تا از همان ابتدا به مشتریانتان بفهمانید که ساختمان شما شیک و باکلاس است.

حروف در علامت بالا فرورفته هستند و در نتیجه یک سایه طبیعی ایجاد می شود که خواندن آنها را آسان تر می کند.

علائم رنگارنگ

استفاده شما از رنگ منجر به تفاوت زیادی می شود که باعث می شود علامت شما واقعاً از پس زمینه خود بیرون بیاید. این علامت دارای یک حاشیه رنگی در اطراف همه حروف است که خواندن آنها را آسانتر می کند و واقعاً به آنها کمک می کند تا از پس زمینه سفید متمایز شوند.

علاوه بر این، لوگوی رنگارنگ بالای نام به جلب توجه و ایجاد حس سرگرمی کمک می کند.

رنگ می تواند علاقه زیادی را برانگیزد و چنین تفاوتی را در یک لوگو ایجاد کند، بنابراین تحقیق کنید و رنگ هایی را بیابید که حس مورد نظر شما را برانگیزد.

حروف سنجاق دار

اگر دیوار مناسبی برای آویزان کردن تابلو وجود ندارد، یا ساختمان رستوران شما به اندازه کافی پایین است که اجازه می دهد، تابلوهای پین دار را در نظر بگیرید. اینجاست که خود حروف نشانه هستند و فضای باز پس زمینه آنهاست.

حروف روی پین می‌توانند از مواد جامد ساخته شوند یا از قاب‌های ضخیم‌تری که می‌توان از داخل آن را روشن کرد.

تابلوهای جعبه نئون

برای جلوه‌های بصری شیک که معاشرت‌های شهری را تداعی می‌کند، تابلوهای جعبه نئون مناسب هستند. جعبه از حروف نئون محافظت می کند و نئون اجازه می دهد تا علامت بدون توجه به زمان روز قابل مشاهده باشد.

استفاده از تابلوهای جعبه نئونی را نه تنها برای ویترین فروشگاه خود، بلکه در داخل نیز برای ارائه مسیرها یا راهنمایی به مشتریان در نظر بگیرید.

علائم متضاد

وقتی کسب و کار شما در یک ساختمان بزرگتر با نمای بیرونی خسته کننده قرار دارد، علامت شما نیاز به جلب توجه دارد.

این رستوران از متن سفید روی یک نماد سفید استفاده کرده است که همه آن بر روی آجر سفید است و نمایش واضحی را ایجاد می کند که از فاصله بسیار دور قابل مشاهده است. برای تکمیل ظاهر، آنها همچنین مطمئن شدند که یک سایه بان و گرافیک پنجره را با رنگ ها و سبک های مشابه در نظر گرفته اند.

تابلوهای نئونی بیرونی

هیچ نشانه شبانه دیگری به اندازه نئون کلاسیک متمایز نیست. اگر رستوران شما تا دیروقت باز است یا پذیرای جمعیت شبانه است، یک تابلوی نئونی پررنگ باعث می‌شود که مکان شما از دست نرود. فقط مطمئن شوید که رنگ های تابلو مکمل فضای داخلی رستوران شما باشد.

تابلوهای نئون برای کارکردن به علم جذابی متکی هستند و هیچ چیز کاملاً شبیه آنها نیست.

تابلوهای ستون کنار خیابان

مکان‌های خاص به خلاقیت نیاز دارند تا ایده‌هایی برای تابلوهای رستوران ارائه شود. اگر رستوران شما در امتداد یک بزرگراه یا در یک مرکز خرید یا مجتمع بزرگتر قرار دارد، یک تابلوی دکل بزرگ و غیرقابل انکار ضروری است.

مناطق مختلف آیین نامه های خود را در مورد اندازه و محدودیت های اطراف تابلوهای دکل دارند، بنابراین به یاد داشته باشید که تحقیقات خود را انجام دهید یا با یک شرکت تابلوسازی که از این محدودیت های قانونی آگاه است کار کنید. شرکت تابلو آذین خدمات تابلو رستوران در اصفهان و نما کامپوزیت رستوران در اصفهان را به شما ارائه میدهد

دکوراسیون داخلی

تابلوهای داخلی نیازی به نئون ندارند، اما اگر در حال انجام کارهای تزئینی هستید، چرا آن را برجسته نکنید؟

تابلوهای تزیینی می توانند یک هدف دوگانه داشته باشند، مانند اینکه به مشتریان اطلاع دهند کجا می توانند بار یا دستشویی را پیدا کنند، یا می توانند به سادگی فضا را بهبود بخشند و به مردم کمک کنند از خود لذت ببرند. ما در تابلو آذین خدمات ساخت تابلو برجسته را انجام میدهیم.

بنرهای بازار

اگر کسب‌وکاری را با بودجه تبلیغاتی محدود اداره می‌کنید یا آزادی نصب تابلوی دائمی عظیم را ندارید، بنرها یا تابلوهای پارچه ای در فضای آزاد گزینه‌ای ارزان‌تر هستند.

تابلوهای دیواری

برای ردپای فضایی کوچکتر، چند تابلوی دیواری ساده را در نظر بگیرید.

تابلوهای دیواری می توانند از چوب، فلز یا انواع خاصی از پلاستیک ساخته شوند. اگر رستوران شما بخواهد تابلوهایش را جابجا کند یا نمی‌خواهید با نصب تابلوی سنگین به دیوار آسیب برسانید، این گزینه بهتر است.

تابلوهای مرکز خرید

بسیاری از رستوران‌های آمریکای شمالی را می‌توان در کنار هم در مراکز خرید یا فودکورت‌ها یافت. در چنین مواردی، علامت شما باید با فضای داده شده مطابقت داشته باشد و لوگوی کسب و کار شما باید واضح و قابل تشخیص باشد تا از بین جمعیت متمایز شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.