تابلوسازی در اصفهان

تابلوسازی در اصفهان

گروه فنی و مهندسی تبلیغاتی آذین تامین کننده تخصصی تابلوسازی در اصفهان و نمای مغازه می باشد.

اگر در حال باز کردن یک فروشگاه خرده‌فروشی جدید هستید یا در حال آماده شدن برای تغییر نام تجاری یک زنجیره هستید، ما می‌توانیم با ایده‌های اصلی تابلو مغازه از طریق ساخت، چاپ و نصب در سراسر اصفهان کمک کنیم. همه چیز را از یک تامین کننده با سابقه اثبات شده، بدون هیاهو یا سردرد غیر ضروری بخرید.

چگونه مردم بدون تابلوهای مغازه می دانند کسب و کار شما کجاست؟ ممکن است واضح باشد، اما علامت‌های مناسب نه تنها برای اینکه مشتریان بالقوه وجود شما را بدانند، بلکه برای اینکه به عنوان یک راه‌حل تبلیغاتی برای جذب تجارت گذرا نیز عمل کند، کاملاً ضروری است.

با این حال، هر تابلوی مغازه قدیمی به سادگی این کار را نمی کند. هرچه تابلوی شما بهتر و خلاقانه‌تر طراحی شده باشد، ویترین فروشگاه شما برای رهگذران جذاب‌تر و جذاب‌تر خواهد بود. سرمایه‌گذاری مناسب بر روی تابلوها و مواد مناسب نیز می‌تواند راه زیادی را برای محافظت از سرمایه‌گذاری شما در آینده انجام دهد و باعث می‌شود مغازه شما برای مدت طولانی‌تری بهتر به نظر برسد.

چه یک کسب‌وکار کوچک باشید یا بخشی از یک زنجیره، بسیار مهم است که تابلوهای مغازه‌ها را مخصوص مکانتان سفارش دهید تا به مردم اطلاع دهید که چه کسی هستید و چه می‌کنید. تابلوها در انواع و مواد بسیار متنوعی موجود هستند، از طرح های اکریلیک گرفته تا تابلوهای سینی برجسته که باعث جلب توجه کسب و کار شما نمی شوند.

کار با یک متخصص علائم نیز می تواند به برجسته کردن تأثیر آن کمک کند و با استراتژی بلندمدت برندسازی شما سازگار باشد. گروه تصویر دارای تجربه گسترده ای است که در کنار کسب و کارها در صنایع و زمینه های مختلف کار می کند تا آنها را با تابلوهای فروشگاهی مناسب برای آنها، نیازهای تجاری و بودجه آنها ارائه دهد.

کارشناسان خلاق ما در تابلوسازی در اصفهان کنار شما کار خواهند کرد تا در مورد نیازهای شما بحث کنند و مناسب ترین راه حل های علامت گذاری را برای شما ارائه دهند. ما همچنین قادر به ارائه خدمات حمل و نقل و نصب هستیم تا تمام استرس طراحی و نصب تابلوها را از دوش شما برداریم.

تابلوهای جلوی مغازه شما اولین برداشتی است که مردم در خیابان بزرگ از شرکت شما خواهند داشت. نه تنها باید به بخش جذب خریداران نگاه کند، بلکه باید به اندازه کافی خلاق و تأثیرگذار باشد تا آنها را تشویق کند که بارها و بارها برگردند. اجازه دهید کارشناسان تابلوهای تصویر گروه به شما کمک کنند تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشید.

ما بیش از چهارده سال است که تابلوهای جلوی مغازه را برای صدها مشتری فردی عرضه می کنیم. ما شهرت خود را برای کیفیت با استاندارد بالای کاری که تولید می کنیم حفظ می کنیم.

ما نظرسنجی‌های سریع گروه تبلیغاتی آذین را ارائه می‌کنیم، معمولاً ظرف چند روز پس از مشاوره اولیه شما. از آنجا ما نقشه های کاری کامل، طرح پیشنهادی و هزینه های دقیق را ارائه می دهیم.

ما تمام تابلوها و تابلوهای فروشگاه خود را در کارخانه اصفهان تولید می کنیم. بدون قرارداد فرعی به این معنی است که ما کیفیت تابلوهایی را که تولید می کنیم کنترل می کنیم.

امکانات تولیدی فروشگاه ما با چاپ گسترده داخلی، برش و مسیریابی دیجیتال، ساخت، رنگ‌آمیزی اسپری و کارگاه بزرگ نازک کاری جامع است.

هنگامی که تابلوهای جلوی مغازه شما تکمیل شد، ما با استفاده از حمل و نقل خود و تیم‌های مجرب و واجد شرایط خود در محل نصب می‌کنیم.

برند شما چهره عمومی کسب و کار شماست

وقتی روی تابلوهای تبلیغاتی خلاقانه و چشم نواز سرمایه گذاری می کنید، هر روز کسب و کار خود را در مقابل مشتریان جدید قرار می دهید. منطقی است که پول بازاریابی خود را برای فضای تبلیغاتی که قبلاً دارید خرج کنید. علائم شرکت شما اغلب اولین نقطه تعامل مشتری است. کارشناسان گروه فنی و مهندسی تبلیغات آذین به شما اطمینان خواهند داد که این گروه با تابلوسازی در اصفهان شما را در جذب مشتریانتان یاری مینماید. ما مشتاق ایجاد تابلوسازی در اصفهان برای شما هستیم. 

آخرین باری که تابلو فروشگاه خود را به روز کردید کی بود؟

یک شخص قبل از اینکه بتواند از شما خرید کند چه چیزی باید بداند؟ حتی برای شروع یک فرآیند فروش، مردم باید حداقل دو چیز را بدانند: اینکه کسب و کار شما وجود دارد و اینکه کجا می توانند شما را پیدا کنند.

از جعبه های نور گرفته تا حروف، راه های زیادی برای استفاده از طیف وسیعی از تابلوهای فروشگاهی ما وجود دارد تا بسته بندی مناسب را برای فروشگاه، رستوران یا نمایشگاه شما جمع آوری کنیم. چه یک کسب‌وکار جدید یا قدیمی باشید، تابلوهای مغازه‌ها می‌توانند نقش مهمی در ایجاد مشتریان جدید داشته باشند.

هنگام در نظر گرفتن تابلوهای مغازه خود، مهم است که با نگاهی تازه به نمای مغازه خود شروع کنید. اگر یک مشتری بالقوه بودید و برای اولین بار مغازه خود را می دیدید، چه برداشتی از شما ایجاد می کرد؟ به نظر شما، آیا فکر می کنید تابلوهای مغازه شما می تواند اولین تصور بهتری از کسب و کار شما ایجاد کند؟ خودتان را به جایی که تابلوها در گذشته نصب شده اند محدود نکنید. 

این وظیفه تابلوی جلوی مغازه است که کسب و کار شما را شناسایی و متمایز کند. این بدان معناست که مطمئن شوید که در میان همه نشانه‌های دیگری که کسب‌وکارهایی را تبلیغ می‌کنند و برای جلب توجه محدود رقابت می‌کنند، دیده می‌شود. تابلوهای جلوی مغازه شما باید به این مهم دست یابد و در عین حال هویت شما را منعکس کند. 

تابلوها یک عنصر حیاتی در امور تبلیغاتی هر مغازه است و درست بودن آن مهم است. گروه آذین خدمات تابلوسازی در اصفهان را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام میدهد. 

تابلوسازی 

تابلوسازی یکی از انواع روش های تبلیغات برندینگ است که توسط اصناف، شرکت ها، کارخانه ها و صاحبان مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد.

تابلوسازی در اصفهان یکی از حرفه های هنری به حساب می آید که با توجه به شرایط لازم در تمامی شهرها امکان ایجاد آن وجود دارد و حداکثر ابزار و مواد مصرفی مورد نیاز برای ساخت تابلو تبلیغاتی می تواند تاثیر مستقیم و قابل توجهی در تولید بهینه محصول داشته باشد. در واقع می توان گفت که راه اندازی هر کسب و کاری در اصفهان به دلیل موارد ذکر شده از اهمیت بیشتری نسبت به سایر شهرها برخوردار است.

تابلوسازی در اصفهان، طراحی هنر و خلاقیت است و هر چه بیشتر روی زیبایی و منحصر به فرد بودن طرح تابلو کار کنیم تابلویی که به نمایش می گذاریم جذابتر و زیباتر خواهد بود و تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت. جلب توجه مشتریان اولین قدم در جذب مشتریان به محل کسب و کار شما است.

هنر بیلبورد تبلیغاتی هنری است که با استفاده از دستگاه های مدرن از جمله دستگاه برش لیزر، دستگاه CNC، دستگاه حکاکی، دستگاه پوشش و سایر دستگاه ها اجرا و اعمال می شود.

موادی مانند فولاد، فلز، کامپوزیت، چوب حرارتی، سنگ، شیشه و پلکسی گلاس می توانند بیلبورد خاصی را ایجاد کنند که با سایر بیلبوردها متفاوت است.

در واقع استفاده از حروف ترکیبی، رنگ های ترکیبی، فونت های ساده و پیچیده و متریال های ترکیبی به شکلی زیبا می تواند منجر به ساخت بیلبوردی متفاوت شود.

شاید فکر کنید مردم به تابلوهایی که روی درب مغازه ها نصب می شود توجهی نمی کنند، اما وقتی تابلویی برداشته می شود یا عوض می شود، افراد زیادی متوجه تغییر آن تابلو می شوند و این نشانه ای برای تکرار تبلیغات و اثربخشی آن می باشد.

علائم تکراری می تواند نام تجاری فروشگاه را در ذهن رهگذری که بیش از چند بار از جلوی درب مغازه رد شده حک کند و در مواقع ضروری آن نام را به فرد یادآوری کند.

اهمیت ساخت تابلوسازی در اصفهان

بی شک در هیاهوی شلوغ تبلیغات امروزی، بیلبوردها و تابلوها می توانند بهترین راه برای هر نوع بازاریابی، کسب و کار و حرفه باشند. از آنجایی که شهرهای بزرگی مانند اصفهان که مردم بیشتر وقت خود را در محل کار می گذرانند و خیابان های اصفهان را خیابان های بسیار شلوغ می دانند، استفاده 100 درصدی از تابلوها را می توان روشی منحصر به فرد برای تبلیغات دانست. اما در این بین از این سوال صحبت می کنیم که چگونه می توان قیمت مناسب تابلوسازی دز اصفهان را پیدا کرد؟

زیرا بدون شک قیمت همیشه و همه جا مهم ترین و اساسی ترین موضوع در انجام هر کاری است. در هر صورت، همه افراد به تبلیغات گسترده نیاز دارند تا کسب و کار خود را به طور موثر قابل مشاهده کنند و نصب تابلوها و استفاده از انواع تابلوها بهترین، مقرون به صرفه ترین و آسان ترین راه برای تبلیغات سودآور محسوب می شود. گروه تبلیغاتی آذین خدمات ساخت و نصب انواع تابلو را براساس نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و قیمت به شما همشهریان عزیز ارائه می نماید. شما همینطور میتوانید از مشاوره رایگان برای انتخاب تابلو مناسب برای کسب و کار خود بهرمند شوید.

تابلوهای جلوی مغازه چگونه ساخته می شوند؟

ساخت تابلوهای جلو مغازه شامل مهارت های ساخت، تخصص چاپ و تجربه کار با طیف وسیعی از مواد از جمله پلاستیک، فلز و چوب است.

به طور معمول، تابلوهای جلوی مغازه با مواد سفت و سخت و سپس مونتاژ عناصر برای تشکیل یک تابلوی تبلیغاتی مغازه ساخته می‌شوند. از آنجایی که چنین علائمی باید باد و آب و هوا را تحمل کنند، مواد مورد استفاده معمولاً به سمت محصولات با کیفیت بالا که قادر به ماندگاری در فضای باز هستند، می رود. چنین علائمی نیز باید ایمن باشند. سقوط عناصر از ارتفاع می تواند خطرناک باشد اگر تابلو به خوبی نصب شده باشد، تابلو نصب شده باید حداقل یک دهه دوام داشته باشد.

گروه تبلیغاتی آذین با هدف تابلوسازی در اصفهان به شما خدمات تابلوسازی در اصفهان با بالاترین کیفیت و متریال را ارائه میدهد.

کارگاه تابلوسازی اصفهان

پس از تهیه مقدمات طراحی تابلو باید به مراحل ساخت تابلو و نصب آنها رفت، در مقابل یکی از مهم ترین عوامل در این زمینه مجهز بودن مجتمع تولید تابلو می باشد.  در واقع باید گفت که راه اندازی کارگاه تابلوسازی یکی از مزیت های مهم مجموعه و مدیران آن است.
راه اندازی کارگاه تابلوسازی نیاز به ابزار و دستگاه های مناسبی دارد که مطمئنا هزینه هایی را به همراه خواهد داشت.
اما یکی از محاسن و مزیت های کارگاه تابلوسازی در اصفهان، ایجاد اشتغال بیشتر نسبت به سایر شهرها است که می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار در چرخه اقتصاد کشور باشد. کارگاه های تابلوسازی اصفهان می توانند با تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی خدمات و محصولات خود را به شهرهایی غیر از اصفهان ارائه دهند.

 

انواع تابلوسازی در اصفهان

تابلوهای فروشگاهی


یکی از پرکاربردترین انواع تابلوهای تبلیغاتی که سفارش داده می شود تابلوهای فروشگاهی هستند. تابلوی مغازه می تواند شامل هر نوع کسب و کاری از جمله داروخانه ها، فروشگاه های پوشاک، لوازم خانگی، سوپرمارکت ها و غیره باشد.

فروشگاه ها مکان های بزرگی هستند که ما انسان ها در طول روز برای تامین نیازهای روزانه و خرید انواع مواد غذایی و کالاهای مصرفی به آنجا می رویم. با استفاده از داشبورد فروشگاه می توانید به راحتی مکان فروشگاه های منطقه خود را پیدا کنید.

تابلو شرکت ها


در هر شهر مشاغل کوچک و بزرگ زیادی وجود دارد. عموماً همه شرکت ها، چه کوچک و چه بزرگ، مشتریان و مخاطبان خاص خود را با روش های بازاریابی و تبلیغات پیدا می کنند.

اما دوباره برای معرفی شرکت خود به مشتریان خود از بیلبورد یا تابلوی شرکت در درب شرکت خود استفاده می کنند تا مشتریان بتوانند به راحتی مکان شرکت خود را پیدا کنند.

تابلوی نمایشگاه


هر ساله نمایشگاه های زیادی در اقصی نقاط ایران برگزار می شود که شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ محصولات خود را در این نمایشگاه ها به نمایش می گذارند تا با مردم و شرکت های زینفع بیشتر آشنا شوند.

هر نمایشگاه در قالب غرفه برگزار می شود و هر غرفه محصولات و کالاهای خود را در معرض دید عموم قرار می دهد. با نصب تابلوی نمایشگاهی به راحتی می توانید مشتریان را به سمت غرفه خود هدایت کنید.

تابلوی کارخانه


کارخانه‌ها مکان‌هایی هستند که مواد اولیه یا مواد اولیه یک محصول را تولید می‌کنند و بیشتر آنها به جای ارتباط با مصرف‌کنندگان، با شرکت‌های کوچک یا خرد مانند عمده‌فروشان مرتبط هستند.

شب و روز مردم و رانندگان ماشین و کامیون در این کارخانه رفت و آمد می کنند. با نصب تابلوی کارخانه بر روی درب کارخانه خود می توانید علاوه بر نمایندگی برند، از ابزار هدفمندی مناسب برای یافتن مشتریان خود استفاده کنید.

تابلوی راهنما


تابلوهای راهنما یکی دیگر از کاربردهای تابلوها هستند که در خیابان ها، معابر، موسسات خصوصی و دولتی، ادارات، بیمارستان ها، فرودگاه ها، پایانه ها و راه آهن ها برای راهنمایی افراد مورد استفاده قرار می گیرند.

بدون راهنما، زمان و انرژی زیادی از مردم تلف می شود. این علامت را می توان با مواد مختلفی مانند هلیوم، پلکسی گلاس، لایت باکس، فلز و استیل استفاده کرد.

تابلوهای راهنمایی در قالب تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای راه، تابلوهای نام، تابلو شماره اتاق، تابلوهای کف، تابلوهای خروج اضطراری، تابلوهای پشت در، تابلوهای میز کار کارکنان، تابلوهای پارتیشن سقفی و سایر مدلها طراحی و اجرا می شوند. 

تابلو نئون در اصفهان

همه ما خیابانهای اصفهان را در شب دیده‌ایم. همین حالا چشمانتان را ببندید و سعی کنید آن را به تصویر بکشید. آنچه احتمالاً در مقابل چشمان خود خواهید دید، دریایی از نورهای نئونی درخشان است که خیابانی پر جنب و جوش پر از مردم را روشن می کند.

دلیلی وجود دارد که معروف ترین خیابان های اصفهان پر از تابلوهای نئونی است. تابلوهای نئون راهی عالی برای جلب توجه هستند. سرزندگی رنگ‌های اشباع تپنده‌ای که شب را روشن می‌کنند غیرقابل انکار است. حتی اگر کسب و کار شما در مناطق شلوغی واقع نشده باشد، ممکن است بخواهید کسب و کار خود را متمایز کنید و آن را از دیگران متمایز کنید. تابلوهای نئون می توانند راه حل ایده آلی برای انجام این کار باشند و ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

ما در گروه فنی و مهندسی تبلیغاتی آذین در ایجاد تابلوهای نئونی رنگارنگ و پر جنب و جوش متخصص هستیم و می توانیم تابلوی نئونی ایده آل را برای شما در اصفهان ایجاد کنیم.

مزایای تابلوهای نئون

فرآیند ایجاد یک تابلو نئون بسیار ساده است. با ایجاد طرح شروع می شود. لوله های شیشه ای را می توان به هر شکلی، اعم از حروف، آرم و یا یک شی، شکل داد. هنگامی که طرح ثابت شد، لوله های شیشه ای را به شکل، آرم یا حروف گفته شده خم می کنیم. پس از سرد شدن، لوله ها با گاز نئون پر شده و آب بندی می شوند. با عبور جریان الکتریکی با ولتاژ بالا از گاز، لوله ها روشن می شوند.

یکی از مزایایی که تابلوهای نئون به ارمغان می‌آورند این است که بسیار متنوع هستند و می‌توان از آن‌ها به عنوان یک نمای بیرونی یا نمایشگر داخلی استفاده کرد، البته از انعطاف‌پذیری آن‌ها از نظر طراحی، رنگ، اندازه و شکل استفاده نمی‌شود. نکته مثبت دیگر طول عمر آنهاست. طول عمر آنها حدود 10000 ساعت یا بین هشت تا پانزده سال است که بستگی به دفعات روشن شدن آنها دارد.

تعمیر تابلو نئون اصفهان

ما در تمام مراحل با شما کار خواهیم کرد. تنها چیزی که نیاز دارید برای ما بیاورید اثر هنری یا حتی ایده اثر هنری شماست. ما می توانیم طرح را با هم تمام کنیم. ما از مراحل برنامه ریزی تا تولید، تحویل و نصب از پروژه تابلوی در کنار شما خواهیم بود.

اما وقتی تابلوی شما شکسته می شود چطور؟ در گروه تبلیغاتی آذین، ما معتقدیم که خدمات مشتری پس از نصب تابلو به پایان نمی رسد. شما می توانید تابلوهای نئون معیوب خود را به ما بازگردانید. ما نه تنها تابلوهای نئون را تولید می کنیم، بلکه آنها را تعمیر و بازسازی می کنیم.

تابلو سه بعدی در اصفهان

دلیلی وجود دارد که بسیاری از شرکت های معتبر مانند شرکت های حقوقی، شرکت های معماری و شرکت های بیمه از تابلو سه بعدی استفاده می کنند. این تابلوها کیفیت و ماندگاری بالایی دارند. یک تابلو سه بعدی شبیه یک حکاکی است. شرکتی که تابلو سه بعدی را نصب می کند ارزش آن را می داند و از نمایش آن هراسی ندارد.

در عین حال، یک تابلو سه بعدی شیک، مدرن و پویا است.

اگر اینها ویژگی هایی است که شما با شرکت خود مرتبط می دانید، تابلو سه بعدی ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. چه از آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، برنج، پلاستیک یا اکریل ساخته شده باشد – ما می توانیم تابلو را از هر جنسی برش دهیم یا بسازیم تا متناسب با سبک و پیام شرکت شما و همچنین بودجه شما باشد.

مزایای تابلو سه بعدی

تابلو سه بعدی در نمای بیرونی ساختمان می تواند شرکت شما را حتی از دور قابل تشخیص کند. هنگامی که در فضای داخلی نصب می شود، یک تابلو سه بعدی می تواند شرکت شما را پویا جلوه دهد و در میان لیستی از سایرین – به معنای واقعی کلمه – متمایز شود.

محیط شما هر چه باشد، تابلو سه بعدی یکی از موثرترین راه حل های برندسازی در نظر گرفته می شود. تابلو سه بعدی همچنین مزیت بیشتری را ارائه می دهند که می توانند در شب از طریق فناوری LED داخلی روشن شوند. با اضافه کردن نور، می توانید اجازه دهید نام تجاری خود در تاریکی شب بدرخشد.

قیمت تابلوسازی در اصفهان

قیمت ساخت تابلو با توجه به نوع تابلو و متریال استفاده شده تعیین می شود و پس از اعمال مرحله طراحی به مشتری اطلاع داده می شود و در صورت توافق تابلو تبلیغاتی ساخته می شود.

شما با تماس با کارشناسان گروه تابلوسازی آذین میتوانید بر اساس نیاز خود تابلوی مناسب با کسب و کار خود را انتخاب کرده و از قیمت آن مطلع شوید.

عوامل موثر در قیمت تابلو:

نوع لامپ SMD – برند سازنده – کشور سازنده
نوع رول سلنیوم مورد استفاده در ساخت تابلو

نوع تابلو led
نوع پلکسی، رنگ پلکسی طرح پلکسی و برند سازنده پلکسی،
نوع منبع تغذیه و سازنده آن
استفاده از دستگاه خنک کننده
استفاده از تایمر
تابلو قاب دار یا بدون قاب
متریال به کار رفته در پایه تابلو که می تواند ورق کامپوزیت، چوب، چوب پی وی سی، ام دی اف، شیشه، سنگ و یا هر نوع متریالی باشد.
استفاده از جلوه های نورپردازی ویژه
متراژ محیط تابلو
ارتفاع تابلو از زمین
جلوه های ویژه بصری

 تابلو چلنیوم اصفهان

تابلوهای تبلیغاتی به روش ها و انواع مختلفی تقسیم می شوند که تابلو چلنیوم یکی از آنهاست و از متریال های مختلفی ساخته و نصب می شود.
تابلو چلنیوم به عنوان تابلو برجسته بیشتر جنبه تبلیغات محیطی دارد و در مواردی مانند تابلو فروشگاه ها و سایر اماکن تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
این نوع تابلو از پلکسی گلاس، اس ام دی و رول چلنیوم که نوعی آلومینیوم است ساخته می شود و همانطور که اشاره کردیم می توان آن را در طرح ها و روش های مختلفی ساخت. 

فاکتور های مهم در ساخت تابلو در اصفهان

هنگام تابلوسازی در اصفهان به موارد زیر توجه فرمایید:
استفاده از چراغ های رنگی در بخش نورپردازی:
نورپردازی مهمترین بخش در ساخت تابلو است زیرا جلوه و نمای تابلو را افزایش می دهد و باعث چشمگیر شدن تابلو میشود.

برجسته سازی حروف:
برجسته سازی حروف در تابلوسازی در اصفهان باعث بیشتر دیده شدن و در نتیجه جلب توجه بیشتر به تابلو می شود.

رنگ آمیزی:
اگر اطلاعاتی در مورد روانشناسی رنگ دارید و ترکیب رنگ ها را می شناسید، به راحتی می توانید رنگ مناسب و موثر را برای طراحی تابلو انتخاب کنید. و بدانید که انتخاب صحیح و اصولی رنگ ها در تابلوها تاثیر بسزایی در جلب توجه بیننده دارد.

کارشناسان گروه تبلیغاتی آذین راهنمایی لازم در انتخاب رنگ، تابلو و طرح مناسب برای فروشگاه، دفتر کار و… را به شما همشهریان عزیز مینمایند.

متریال مورد استفاده شده:
یکی از عوامل مهم و اساسی برای زیبایی، کیفیت و دوام تابلوهای تبلیغاتی استفاده از مواد و کالاهای مرغوب می باشد زیر اگر هنگام ساخت تابلو تبلیغاتی برای کسب و کار خود از اجناس ارزان و نامرغوب استفاده شود، تابلوی ساخته شده، زیبایی و کیفیت مناسب را نخواهد داشت و پس از زمان کوتاهی طرح چاپ شده، کدر و LED بکار رفته در آن خاموش یا خراب می‌شود و باید آن‌ها را تعمیر یا تعویض نمود.

گروه فنی مهندسی تبلیغات آذین از بهترین برندهای ال ای دی در تابلوسازی در اصفهان استفاده می کند. همچنین هنگام خرید محصول گارانتی خواهید داشت.

فونت
فونت مورد استفاده برای حروف روی تابلو تبلیغاتی باید با توجه به نوع لوگوی برند تبلیغاتی و حجمی که آن را اشغال می کند انتخاب شود. فونت های ساده و پررنگ بیشتر جلب توجه می کند و خواندن را برای مخاطب آسان می کند.

مطابقت دادن طول و عرض با طرح
هنگام ساخت و طراحی تابلو تبلیغاتی، حتما طول و عرض طرح را با توجه به طول و عرض تابلو انتخاب کنید و لوگوی تبلیغاتی خود را در جای مناسب با اندازه مناسب قرار دهید.

کوتاه نویسی
متن ها و پیام های درج شده در تابلوی تبلیغاتی باید کوتاه، ساده و خوش آهنگین باشد تا در مدت زمان کوتاهی گیرایی لازم را داشته باشد و مشتری را به سمت کالا و خدمات مورد نظر سوق دهد.

طراحی ساده

یک ترفند ساده دیگر برای اطمینان از دیده شدن تابلو شما، ساده نگه داشتن تابلو است. در بیشتر تابلوها، شما مانند مجله یا وب‌سایت لوکسی ندارید، جایی که بینندگان شما به طراحی شما در فاصله 1 فوتی از صفحه نمایش خود نگاه می‌کنند. طراحی ساده تابلو با فهرست کردن خدمات کلیدی (به جای هر سرویسی که ارائه می دهید) به از بین بردن درهم ریختگی کمک می کند. این به نوبه خود به شما این امکان را می دهد که به سرعت چشم افراد در حال عبور را جلب کنید و تبلیغات خود را بهتر ارائه دهید.

گروه فنی مهندسی تبلیغات آذین با بهترین و مدرن ترین دستگاه های چاپ دیجیتال، انواع تابلوهای تبلیغاتی را در اندازه ها و ضخامت های مختلف با طرح ها و رنگ های مختلف با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه می دهد.

تابلوهای خلاقانه مغازه
برجسته کردن تابلوهای جلو مغازه شما کار ماست. ما می‌دانیم که چگونه می‌توان نشانه‌هایی ایجاد و طراحی کرد که کسب‌وکار شما را در این دنیای شلوغ اطلاعات بیش از حد متمایز کند. ما طراحانی داریم که آثار هنری شما را خلق می کنند و تابلوهای مدرن خلاقانه ای را به شما می دهند که مکمل شخصیت شما به عنوان یک تجارت است. تابلوسازی در اصفهان تابلو آذین درک روشنی از اهمیت تابلوهای طراحی خوب برای کسب‌وکار شما دارند. تابلو آذین سالهاست که در اصفهان تابلوهای خلاقانه تولید می کند. ساختن تابلوهایی که مردم می بینند و می خوانند کاری است که ما انجام می دهیم.

تابلو آذین می داند که نمای مغازه شما چهره کسب و کار شما است و اینکه یک تابلوی خوب طراحی شده چقدر برای شما مهم است. بگذارید تابلو آذین تابلوهای تجاری و گرافیکی جلوی مغازه شما را به نقطه عطفی در اصفهان تبدیل کند.

 

سفارش تابلوسازی در اصفهان

با وجود اینکه تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی افزایش چشم گیری داشته است اما صنعت تبلیغات تابلوسازی همچنان قوی تر از همیشه عمل کرده است. هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی و فناوری روز در سطح وسیع تری تابلو سازی در اصفهان را دنبال می کنیم و به فضل الهی انتظارات مشتریان افزایش چشمگیری یافته و مشتاق نوآوری و ایده های نو هستند.

از این رو جهت سفارش تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود، تنها کافیست نام برند، طرح و اندازه تابلو خود را برای ما بفرستید. همکاران ما در تابلوسازی در اصفهان، تابلوی تبلیغاتی شما را با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو احسن طراحی خواهند کرد.

کیفیت حرف اول را می زند

یک تابلوی مغازه با کیفیت بالا و حرفه ای می تواند ارزش طلایی آن را برای کسب و کار شما داشته باشد. کیفیت بالای تابلوی مغازه در اصفهان میتواند ما راه‌حل‌های زیادی را برای متمایز کردن مؤسسه یا مغازه شما در اصفهان از سایرین ایجاد کرده‌ایم.
ما می توانیم تابلوی مغازه شما را به روش های بی شماری، روشن، بدون نور، برش خورده، با وینیل، با حروف سه بعدی، به شکل لایت باکس یا به روش های دیگر در شهر اصفهان بسازیم.

ما می‌دانیم که شما می‌خواهید نشانه‌هایتان به اندازه کافی برای مخاطبان و جایگاه شما عالی باشد. به همین دلیل است که ما فقط علائم را «چاپ» نمی کنیم. ما آنها را با در نظر گرفتن نیازهای شما، کسب و کار و مشتریان شما با دقت ایجاد می کنیم. ما یک شرکت تابلوسازی در اصفهان هستیم که به دلیل تابلوهای باکیفیت و مناسب برای مشاغل فردی شناخته شده است.

ما تابلوهایی از مواد و طرح های مختلف را برای اهداف مختلف در اصفهان ارائه می دهیم. چیزی که روند ما را متفاوت می کند مرحله اولیه است، جایی که ما جزئیات تابلو مورد نیاز شما را دریافت می کنیم . بر اساس اطلاعات جمع آوری شده، ما بهترین نوع تابلو را برای کسب و کار شما توصیه می کنیم که نتایج دلخواه شما را به ارمغان می آورد و باعث افزایش و بهبود کسب کار شما می شود. ما در تابلوسازی آذین با تابلوسازی در اصفهان و ساخت تابلو بر اساس نیاز شما آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشیم.

سوالات متداول

تابلوهای مغازه در همه جای یک کسب و کار وجود دارد. از تابلوهای بالای درب برای تبلیغ موقعیت مکانی شما گرفته تا تصاویر گرافیکی روی یک پنجره، حتی درج هایی که قیمت یک کالا یا فروش را نشان می دهند را می توان به عنوان نشانه طبقه بندی کرد.

دلایل زیادی برای داشتن تابلوهای تبلیغاتی در فروشگاه شما وجود دارد، اصلی ترین آنها کمک به افزایش حجم تجارت شما است. یک تابلوی حرفه‌ای در خارج از مغازه و تابلوهای واضح در داخل، افراد بیشتری را به شما می‌آورد و تجربه آنها را در داخل مغازه لذت‌بخش‌تر می‌کند.

استفاده از بهترین متریال های درجه یک، طراحی بیلبورد با استفاده از روش های روز، تبلیغات مدرن و متنوع، ساخت تابلوهای تبلیغاتی با مقاومت بالا در برابر آب و هوا و طراحی و ساخت بیلبورد برای جذب مشتری.

برای افزایش فروش ابتدا باید تبلیغات گسترده و مرتبط انجام دهید. یکی از موثرترین انواع تبلیغات استفاده از تابلوها است. استفاده از تابلوهای تبلیغاتی با متریال مناسب نیز باعث افزایش فروش کسب و کار شما در بهترین مکان می شود. در واقع می توان گفت که تابلوها نمایانگر برند و خدمات تجاری هستند. بنابراین می توان گفت کسب و کارهایی که از این روش موثر استفاده نکنند قطعاً مشتریان زیادی را جذب نخواهند کرد.

سوالات متداول

6 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.