درباره ما

گروه فنی مهندسی تبلیغات آذین

گروه تبلیغات آذین در سال 1387 توسط جمعی از متخصصین و مهندسین و طراحان رشته الکترونیک، کامپیوتر، گرافیک و … با هدف طراحی و تولید تخصصی انواع تابلوهای تبلیغاتی مدرن مبتنی بر صنعت الکترونیک، بویژه نمایشگرهای دیجیتال تابلو روان و تلویزیون های شهری تاسیس گردید.

این مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به تعهد و تخصص افراد گروه ، با بر جای گذاشتن سوابق درخشان و بهره گیری از دانش بومی در تولید محصولات مذکور جایگاه ویژه ای در بین تولیدکنندگان این نوع محصولات به خود اختصاص دهد.

گروه تبلیغات آذین با بهره گیری از متخصصین حوزه گرافیک ، کامپیوتر ،الکترونیک و … و با دراختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های صنعت چاپ و تبلیغات در کارگاهی با فضای 600 متر  ،آمادگی تولید تمامی تابلوهای تبلیغاتی و خدمات چاپ و تبلیغات سفارش داده شده را با بالاترین کیفیت و مدرنترین متد طراحی دارد.

  • توجه خاص به ایده و نظرات مشتریان و طرف های ذینفع با هدف افزایش رضایت ایشان و ساخت محصولاتی با توجه به نیاز جامعه .
  • تولید محصولات با کیفیت ، کم مصرف و بر طبق سلیقه مشتری و ایمن ، با تبعیت از الزامات قانونی و مقررات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ای .  
  • تأمین و حفظ رضایت کارکنان و کارشناسان متخصص و متعهد در سایه توسعه و ارتقاء سطح دانش و تکنولوژی گروه .
  • رقابت در بازارهای داخلی و خارجی و افزایش سهم بازار از طریق اتخاذ استراتژی های اثربخش و مدیریت شبکه فروش

اهداف کلان

منشور اخلاقی گروه تبلیغات آذین

بسمه تعالی
رشد پیوسته و توسعه همه جانبه فردی و سازمانی در گرو توجه ویژه به ارزش ها و رعایت اصول اخلاق حرفه ای توسط تمامی عوامل فعلی و آتی می باشد.از این رو در حوزه شبکه فروش گروه فنی مهندسی آذین الکترونیک  به ارزش ها و اصول اخلاقی زیر پایبند بوده و تمامی مساعی خویش را در رعایت دقیق این اصول بکار می بندیم :

پذیرش رضایت مشتریان ، بعنوان اصلی ترین شاخص نظام ارزیابی عملکرد .

توجه ویژه به بهره گیری از افراد حرفه ای ، متخصص و با اخلاق و پیگیری امور در نهایت دقت ، صبر و احترام .

پرهیز جدی از رفتارهای فردی و مستقل خارج از قواعد ،آیین نامه ها و دستورالعمل های مکتوب شرکت در کلیه حوزه ها (نظیر کیفیت کالا ها ، قیمت ، تخفیفات، … )

رعایت سلسله مراتب اداری و اصول مکاتبات محرمانه و خیلی محرمانه در توزیع مکاتبات و اطلاع رسانی و پیگیری امور از طریق پشتیبان معرفی شده .

پذیرش نظام سلسله مراتب سازمان و فرآیند های موجود اداری گروه  بعنوان اصلی ترین ستون نظام انظباط اداری و پرهیز از برقراری ارتباط هر فرد مسئول یا غیر مسئول نامرتبط آذین الکترونیک (نظیر تماس با امور تولید و انبار ها و …….)

مشارکت جدی در فرآیند توزیع و گردآوری اطلاعات (نظیر اطلاعات مورد نیاز حوزه پژوهش ،بازار ،سنجش رضایت مشتریان ، تبلیغات و ………)

پرهیز جدی از ایجاد سوء ظن ، تخریب و یا هر حرکت مخرب در خصوص سایر همکاران و همچنین رقبا .

کوشش جدی در مسیر اعتلای نام گروه تبلیغات آذین

علم با عمل مقرون است پس هر که می داند، باید عمل کند، و علم عمل را صدا زند اگر او پاسخش را نداد از نزد او برود .   مولا علی (ع)