12 علامت بزرگ برای کسب و کار شما

12 علامت بزرگ برای کسب و کار شما

12 تابلوی پیلون بزرگ

تابلوهای پیلون ، تابلوهای بلند و محکمی که به هوای اطراف کسب و کار می رسند، یکی از محبوب ترین سبک های تابلوهای تجاری هستند.

تابلوهای پیلون عملکرد ساده ای را ارائه می دهند و در انواع مختلفی از سبک ها با طیف گسترده ای از ویژگی ها عرضه می شوند.

اگر تابلوی دکل کاملاً آن چیزی نیست که به دنبال آن هستید، تابلوهای بنای یادبود بسیار شبیه هستند و هدفی مشابه دارند.


علائم پیلون – یک نمای کلی

تابلوهای پیلون یکی از رایج ترین انواع تابلوهای تجاری خارجی هستند. ارتفاع منحصر به فرد آنها آنها را برای رسیدن به بالای شلوغی روی زمین و جلب توجه ترافیک عبوری ایده آل می کند.

شرح

تابلوهای پیلون نوعی تابلوی بیرونی هستند که معمولاً با یک ستون برای حمایت از آنها یا با دو پایه از روی زمین بلند می شوند.

این تابلوها معمولا بین 1000 تا 10000 دلار قیمت دارند، اما اگر ویژگی هایی مانند قالب گیری پیچیده یا ویژگی های الکتریکی مانند چراغ ها یا تابلوهای دیجیتال را می خواهید، می توانند هزینه بیشتری داشته باشند.

نکات

  • برای تمیز کردن، معمولاً می‌توان مواد علامت معمولی پلاستیک، فلز و بتن را با مخلوطی از مایع تمیزکننده، سرکه و آب تمیز کرد.
  • تابلوی خود را نزدیک جاده بسازید تا تا حد امکان قابل توجه باشد.
  • پس از طوفان برف، به یاد داشته باشید که علامت خود را پاک کنید تا مردم همچنان بتوانند آن را بخوانند.

به طور کلی، اگر می‌خواهید نصب، تعمیر یا تمیز کردن تابلوی ستون خود را انجام دهید، بهتر است با tablo-azin تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد. شرکت tablo-azin خدمات تعمیر تابلو در اصفهان ، تعمیر نما کامپوزیت اصفهان و تعمیر تابلو led در اصفهان را انجام میدهد.

علامت شماره 1 – ظرافت محدود

تابلوهای چوبی ساده یک راه عالی برای استقبال از بازدیدکنندگان در کسب و کار کوچک شما هستند. این علامت دارای سنگ هایی است که در اطراف پایه قرار گرفته اند تا از جمع شدن آب و جلوگیری از رشد بیش از حد چمن جلوگیری کنند.

علامت شماره 2 – زمستان آماده است

اگر در یک منطقه برفی زندگی می کنید، یک صفحه نمایش دیجیتال را به بخشی از تابلوی خود اضافه کنید. نه تنها می‌توانید علامت را تغییر دهید تا در مورد هر چیزی از معاملات روزانه گرفته تا به‌روزرسانی‌های مفید صحبت کنید، بلکه یک تابلوی دیجیتال روشن می‌تواند برای دید بیشتر برف و باران را از بین ببرد. نمایشگرهای دیجیتال اغلب دارای صفحه نمایش های LED یا LCD مقاوم هستند .

علامت شماره 3 – قاب بندی فانتزی

اگر در مقابل یک مرکز خرید قرار گیرند، تابلوهای دکل گاهی دارای قاب بندی دقیق تری هستند. به یاد داشته باشید که هرچه قاب یا نمای تابلوی شما پیچیده تر باشد، تمیز کردن آن سخت تر است. به عنوان مثال، اگر قاب فلزی بالا شروع به زنگ زدگی کرد، ممکن است مقابله با آن دشوار باشد – بنابراین همیشه برای تمیز کردن و نگهداری با یک شرکت علامت گذاری حرفه ای کار کنید! این به علائم شما کمک می کند تا طولانی تر باقی بمانند.

علامت شماره 4 – بلندتر از بقیه

تابلوهای پیلون معمولاً 3-4 متر ارتفاع دارند، اگرچه می توانند بلندتر باشند، مانند این اینجا. اگر ساختمان‌های اطراف فقط یک طبقه هستند، یک تابلوی بسیار بلند بالای آن‌ها کشیده می‌شود که به رانندگان کمک می‌کند شما را از دورتر ببینند.

علامت شماره 5 – ارزان و موقت

در حالی که در سبک تابلوی دکل، تابلوی فوق یک تابلوی ساده است که از چند تیر فلزی و پلاستیک موجدار ساخته شده است. این نوع علامت برای استفاده موقت یا برای مقاصدی مانند “عدم تجاوز” عالی است – و گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید ساده است.

علامت شماره 6 – چوب طبیعی

تابلوهای چوبی طبیعی برای پارک ها، مسیرهای پیاده روی یا املاکی با باغ های بزرگ مناسب هستند. فقط به یاد داشته باشید که تابلوهای چوبی خود را تمیز نگه دارید. اگر پرندگان روی آنها لانه کنند یا گیاهان روی آنها شروع به رشد کنند، بسیار راحت تر از یک علامت فلزی آسیب می بینند.

علامت شماره 7 – لوگوی ساده

این مثال دیگری از مزایای اصلی تابلوهای پیلون است: ارتفاع آنها.

این سازمان برای اینکه بالای دروازه چمن و درختان کوتاه قابل رویت بماند، از تابلوی دکل استفاده کرد تا آرم آن همچنان دیده شود.

فقط به یاد داشته باشید که اگر لوگوی شما تنها چیزی است که مردم قبل از ورود به کسب و کار شما می بینند، باید مطمئن شوید که لوگوی شما هیجان انگیز و خوب طراحی شده است .

علامت شماره 8 – سودمند

تابلوهای ستونی که اغلب در کنار جاده نصب می شوند اغلب فقط ابتدایی ترین اطلاعات را نشان می دهند. داده هایی مانند آدرس، شماره تلفن و لوگوی کسب و کار رایج ترین گرافیک هایی هستند که روی این علائم قرار می گیرند.

علامت شماره 9 – نوارهای قابل تعویض

اگر از تابلویی برای خوشامدگویی به مردم در میدانی با چندین کسب و کار در داخل استفاده می شود، تابلو را می توان به گونه ای ساخت که دارای لت های قابل تعویض باشد. این بدان معناست که با آمدن و رفتن کسب‌وکارها، صفحات می‌توانند به‌روزرسانی یا جایگزین شوند تا با کسب‌وکارهایی که در حال حاضر در دسترس هستند مطابقت داشته باشند.

علامت شماره 10 – اطلاعات مفید

تابلوهای مراکز اجتماعی، ادارات دولتی یا مدارس اغلب جزئیات بیشتری روی خود دارند و تمایل دارند از نمایشگرهای دیجیتالی استفاده کنند، زیرا همه اعلان‌ها و رویدادهایی که می‌خواهند اعضای خود را از آن آگاه کنند.

علامت شماره 11 – اشکال پررنگ

نشانه های شما واقعاً می تواند هر طرحی باشد که دوست دارید. در تصویر بالا، صفحه نمایش دیجیتال تمام عرض علامت را می گیرد و در بالای آن یک فیکسچر دائمی زرد رنگ قرار گرفته است. هر نیاز یا ایده ای که برای تابلوی خود داشته باشید چه تابلو نمایشگاهی و چه تابلو ساختمان، یک شرکت علامت حرفه ای مانند تابلو آذین می تواند آن را عملی کند.

علامت شماره 12 – واضح و قابل توجه

اغلب سادگی بهترین است. بسیاری از کسب‌وکارها از مشتریان بازدید نمی‌کنند، اما محموله‌ها یا سفارش‌هایی را از تامین‌کنندگانی دریافت می‌کنند که به سادگی باید به مکان صحیح راهنمایی شوند. داشتن یک تابلوی محکم با یک لوگوی بزرگ و واضح به رانندگان این امکان را می دهد که کسب و کار شما را در جاده تشخیص دهند.

تابلو بلیبورد
تابلو بلیبورد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.