چرا باید تابلوی خود را به روز کنید؟

چرا باید تابلوی خود را به روز کنید؟

چرا باید تابلوی خود را به روز کنید؟

شما می دانید که تابلوی شما چهره عمومی شماست. و احتمالاً روی آن سرمایه گذاری زیادی کرده اند. اما آیا این بدان معناست که شما آن را برای مدت طولانی نگه می دارید که دیگر کار خود را انجام نمی دهد؟ یا حتی بدتر از آن، به کسب و کار شما آسیب می رساند؟

تازه کردن تابلوها ممکن است کاری باشد که هر چند سال یک بار انجام می دهید یا هر چند ماه یکبار باید انجام دهید. کلید این است که یک استراتژی تابلوگذاری قوی ایجاد کنید که مطمئن شود تابلو شما برای شما کار می کنند. اگر در شهر اصفهان و مناطق پر جمعیت آن زندگی میکنید با تغییر تابلو مغازه در اصفهان یا نمای کامپوزیت در اصفهان میتوانید اینکار را انجام دهید.

تابلو ممکن است به دلایل مختلفی خسته کننده شوند. یکی از این موارد سایش و پارگی ساده است، حتی بالاترین کیفیت تابلوها نیز در نهایت نیاز به تغییر خواهند داشت و حتی مواد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ما تا این حد دوام خواهند داشت. اما همچنین به زمانی فکر کنید که همه چیز از نظر روانی خسته است. به عنوان یک گونه، ما در ابتدا متوجه تازگی هستیم. احتمالاً می‌توانید به مثال‌های زیادی فکر کنید که در آن چیزی را نادیده می‌گیرید، یا چیزی را از دست می‌دهید، که برای دیگران واضح است، فقط به این دلیل که به آن عادت کرده‌اید. تغییر تابلو به طور دوره ای به جلوگیری از بی حس شدن مشتریان از حضور شما کمک می کند.

اما تابلوها به دلایل دیگری نیز قابل تغییر هستند. تغییر تابلو می تواند نشان دهنده فعالیت یا توسعه در تجارت شما باشد. گاهی به معنای واقعی کلمه. با جلب توجه به چیزهای جدید، چه یک نمایشگاه جدید یا محصولات جدید، نشان می دهید که کسب و کار شما ثابت نیست. نشانه ها می توانند به ایجاد تصویری پویا کمک کنند، حتی در ذهن آن عابران معمولی که هنوز داخل آن نرفته اند.

و در انتهای مقیاس، می توانید تابلوهای بسیار موقتی داشته باشید که ممکن است پیشنهادی را برجسته کند که فقط چند هفته یا حتی چند روز طول می کشد. تازه کردن تابلوهای خود ممکن است به سادگی تغییر ویترین پنجره باشد تا فصول در حال گذر یا فروش هایی را که ممکن است در حال اجرا هستید منعکس کند.

کلید توسعه آن استراتژی است که برای شما کار می کند. تابلویی که ممکن است نمایانگر هویت شما باشند – به نام بالای یک مغازه یا تابلوی پست در ورودی فکر کنید – می توانند و باید نسبتا ثابت بمانند. پس از همه، نام تجاری شما احتمالاً دارای یکپارچگی است، و شما می خواهید که تابلو شما منعکس کننده این تداوم و قابلیت اطمینان باشد.

علائم دیگر، مانند تابلوهای دیواری یا بنرهای بزرگتر، ممکن است سالها دوام نداشته باشند، اما احتمالاً برای دوره های قابل توجهی مورد استفاده قرار می گیرند. اینها ممکن است برای تبلیغ تحولات یا رویدادهای کلیدی استفاده شوند. آن‌ها می‌توانند برای افتتاح مکان جدید، به عنوان مثال، پیش‌بینی ساختمان، یا تبلیغات رویدادهای آتی، مانند رزرو برای دوره‌های فصلی، تبلیغ کنند. اینها به طور طبیعی با گذشت رویدادهایی که آنها تبلیغ می کنند تغییر می کنند، اما سپس به شما فرصتی برای نشانه جدیدی می دهند که توجه تازه ای را به خود جلب می کند.

در نهایت، تابلوهایی وجود خواهند داشت که عمر نسبتاً کوتاهی دارند که به راحتی می توان آنها را برداشت و جایگزین کرد، اما ممکن است شامل انواع دیگری از علائم نیز باشد. 

اگر به طور جمعی و استراتژیک فکر کنید، می توانید از تابلو خود به طور موثر در طول سال ها و در طول سال ها برای ارتقای کسب و کار خود استفاده کنید. برای اینکار کافیست با مشاوران ما در گروه تبلیغاتی آذین تماس گرفته و مشاوره تابلو برجسته ، مشاوره تابلو led و … را از ما بخواهید.

برند سازی مجدد تابلو مغازه
برند سازی مجدد تابلو مغازه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.