راهنمای محل نصب تابلو برای کسب و کار

راهنمای محل نصب تابلو برای کسب و کار

محل نصب تابلو برای کسب و کار

تابلوها برای اداره یک کسب و کار به بیش از یک دلیل حیاتی هستند. اول، آنها بخش مهمی از بازاریابی و جلب توجه به کسب و کار شما هستند. دوم، نشانه‌های جهت‌دار بسیار مهم هستند تا به شما کمک کنند کارها را به آرامی هدایت کنید. با این حال، رسیدن به آنچه نیاز دارید، جایی که باید بروید و نحوه نصب آن می تواند یک ماموریت غیرممکن به نظر برسد. اما نگران نباشید، این دیگر مشکلی نیست. در زیر راهنمای ما برای نصب تابلوها در اطراف کسب و کار خود را خواهید دید. ما همه چیز را پوشش داده‌ایم، از فهمیدن اینکه به کدام محصولات نیاز دارید تا راهنمای نصب تابلو برای کسب و کارتان.

کسب و کار شما به چه تابلوهایی نیاز دارد؟

انواع اصلی تابلو که یک تجارت به آن نیاز دارد عبارتند از:

 • ایمنی
 • نظارتی
 • آموزنده
 • تبلیغاتی
 • مسیریابی


برای تجهیز کل کسب و کار خود، احتمالاً باید چندین مورد از هر نوع ایجاد کنید. در نهایت، می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد. مثل همیشه، جزئیات مهم است. شما نمی خواهید هیچ کدام از این ها را از دست بدهید. از دست دادن تابلوها می تواند تجربه کلی کارمندان و مشتریان شما را کاهش دهد. متأسفانه، این بدان معناست که شما می توانید در دراز مدت کسب و کار زیادی را از دست بدهید. اگر مشتریان متوجه شکافی در تابلوهای شما شوند، باعث می شود شرکت شما غیرحرفه ای و شاید حتی شلخته به نظر برسد.

برای جلوگیری از این وضعیت، تمام نیازهای خود را پیگیری کنید. به همین دلیل تهیه یک لیست جامع از محصولات مورد نیاز می تواند مفید باشد. سپس می توانید موارد را در حین حرکت بررسی کنید. هنگام تهیه یک لیست، انجام برخی تحقیقات در مورد انواع تابلو که مشاغل مشابه استفاده می کنند می تواند مفید باشد. این به ویژه در مورد تابلوهای تبلیغاتی صادق است. تابلو مورد نیاز شما به موقعیت مکانی، موقعیت خاص و البته بودجه شما بستگی دارد.

نیاز به استفاده از چندین تابلو مختلف برای تجارت

با در نظر گرفتن همه موارد، باید از چندین نوع مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، برای تابلوسازی در محل، اکثر کسب و کارها از تابلوهای ساختمان در ترکیب با موارد دیگر مانند بنرها استفاده می کنند.

در مورد علائم ایمنی و علائم نظارتی، باید آخرین استانداردهای تعیین شده توسط OSHA و ANSI را بررسی کنید. در اینجا دستورالعمل هایی در مورد انواع علائم ایمنی مورد نیاز برای مشاغل خاص و همچنین ویژگی های دیگر مانند طراحی آنها خواهید یافت.

در این مورد، تجسم محیط کسب و کار شما می تواند مفید باشد. به همین دلیل است که ما قصد داریم شما را با نگاهی عمیق به یک شرکت فرضی آشنا کنیم تا به شما کمک کنیم تصویر واضح تری داشته باشید.

نصب تابلو در فضای باز

یکی از موثرترین مکان ها برای نصب تابلو تبلیغاتی اطراف فروشگاه یا دفتر شما است. این یک راه فوق العاده برای دستیابی به مشتریان بالقوه شما است. در واقع این نوع استراتژی هایپرمحلی به لطف ویژگی های جستجوی گوگل و سایر سایت های آنلاین اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

یک مکان عالی برای قرار دادن تابلوها در نزدیکی کسب و کارتان، پارکینگ است. از اینجا می توانید مشتریان بالقوه ای را که در داخل یا در حال رانندگی هستند جذب کنید. اگر کسب و کار شما در یک مرکز خرید قرار ندارد، می توانید آن را در ورودی نصب کنید.

گزینه های عالی برای استفاده در اینجا تابلوهای یادبود، بنرها و دکل ها هستند.

یکی دیگر از نقاط روشن، پیاده رو یا زمین چمن در کنار دفتر شما است. این یک مکان عالی برای تابلوهای تبلیغاتی و همچنین علائم راه یاب است. تابلوهای کروپلاست، تابلوهای پیاده رو با قاب A و بنرها گزینه های خوبی هستند.

نصب تابلو ساختمانی

تابلوهای ساختمانی نیز راهی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما هستند. می توانید از آنها برای جذب عابران پیاده و راننده ها استفاده کنید.

عملی هم هست. می تواند به مشتریان کمک کند تا کسب و کار شما را پیدا کنند.

در زیر برخی از بهترین انتخاب ها برای تابلوهای ساختمانی آورده شده است:

 • تابلو چلنیوم
 • پانل های اکریلیک و آلومینیومی
 • کابینت های نورانی
 • تابلو حروف برجسته


برای تأثیر حداکثری، باید آنها را بالای ویترین مغازه نصب کنید. به این ترتیب بیشتر قابل مشاهده و خواندن خواهد بود.

تابلو مورد استفاده در کنار پنجره در کسب  کار

سپس می توانیم به سمت ویترین برویم. ما به طور خاص به پنجره ها و درها نگاه خواهیم کرد. اینجا جایی است که می خواهید تابلوهایی را نصب کنید که اطلاعات کسب و کار را به مشتریان شما منتقل می کند. به عنوان مثال، می توانید گرافیک پنجره را با اطلاعات تماس خود پوشش دهید.

همچنین فراموش نکنید که علامتی بگذارید تا به مردم بفهمانید که باز یا بسته هستید. اما شما همچنین باید ساعات کاری خود را روی پنجره یا درب نمایش دهید.

و فراموش نکنید که در اینجا نیز می توانید از علائمی مانند بنرها و گرافیک های پنجره مانند تبلیغات استفاده کنید. این مکان عالی برای تبلیغ محصولات جدید است.

تابلوهای پذیرش

تابلو پذیرش اولین چیزی است که مشتریان در کسب و کار شما خواهند دید. بنابراین باید از برخی نشانه ها استفاده کنید تا به شما در رسیدن به اثر مطلوب کمک کند. البته همه شرکت ها این فضا را نخواهند داشت.

گرافیک کف می تواند به خوبی در یک منطقه پذیرایی کار کند.

همه مشتریان شما مطمئناً در اینجا متوجه آن خواهند شد. به همین دلیل می تواند یک تبلیغ بسیار موثر باشد. ما همچنین استفاده از آن را به مشتریان خود توصیه می کنیم.

شما معمولاً باید برخی از علائم حسن نیت یا خدمات مشتری را در اینجا نیز نصب کنید. به عنوان مثال، تابلویی را چاپ کنید که مشتریان را به نشستن روی صندلی در حالی که منتظر هستند دعوت می کند.

پشت میز پذیرش مکان مناسبی برای تابلوهای لابی است. اگر این نوع تابلوها به خوبی طراحی شده باشند، مطمئناً کسب و کار شما را حرفه ای تر جلوه می دهند. این می تواند به شما کمک کند هویت برند خود را تقویت کنید.

با همه این علائم، لابی شما اکنون موفق خواهد بود. اما یک چیز دیگر وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. همچنین باید تابلوهای هدف را در این اتاق قرار دهید. این برای بهره وری بیشتر کسب و کار شما و بهبود تجربه مشتری ضروری است.

نصب تابلوی علائم راه

تابلوهای راه یکی از مهم ترین علایم برای یافتن مکان ها است. این ایده خوبی است که مسیرهایی را در سراسر کسب و کار خود تعیین کنید. شما باید یکی را در هر تقاطع، اتاق و ورودی قرار دهید. و اگر فروشگاهی با راهرو هستید، باید یکی از آنها را به هر کدام آویزان کنید. برای دید مطلوب، باید این علائم را در سطح چشم یا بالاتر از آن نصب کنید. حتی می توانید آنها را از سقف آویزان کنید. از طرف دیگر، می توانید از گرافیک کف در ترکیب با پانل های دیواری یا سقفی استفاده کنید.

نصب تابلو ایمنی

بسته به ماهیت کسب و کار، احتمالاً علائم ایمنی در سراسر ساختمان پراکنده شده است. آنها معمولاً برای یک خطر بسیار خاص هستند. اما برخی از مقررات بدون توجه به شرکت یکسان باقی می مانند. در اینجا برخی از علائم ایمنی اولیه مورد نیاز شما وجود دارد:

باید علائم خروج اضطراری را نصب کنید. وقتی آنها را از سقف آویزان می کنید معمولاً خوب کار می کنند.
علائم اطلاعاتی را روی تمام تجهیزات ایمنی خود مانند کپسول های آتش نشانی قرار دهید.
شما باید علائم هشدار دهنده را روی تجهیزات بالقوه خطرناک قرار دهید.
به مشتریان در مورد هرگونه مواد بالقوه خطرناک هشدار دهید.
روی پله‌ها یا پله‌های غیرمنتظره و سقف‌ها کم ارتفاع یک علامت هشدار نصب کنید.
برای توضیحات دقیق، حتما استانداردهای ایمنی را بررسی کنید.

نکات در مورد محل نصب تابلو

در اینجا چند نکته کلی وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین مکان را برای تابلوهای خود انتخاب کنید:

 • باید با مدیران و صاحبان ساختمان خود مشورت کنید.
 • تابلوهایی که از سقف امتداد دارند باید حداقل 84 اینچ از سطح زمین فاصله داشته باشند. شما نمی خواهید کسی به آن دست بزند.
 • برای حداکثر دید، تابلو را در محل دید قرار دهید. یا مکان های دیگری که چشمان شما به طور طبیعی به سمت آن کشیده می شود.
 • فاصله دید علامت را محاسبه کنید. و مطمئن شوید که از آنجا قابل مشاهده و خواندن است.
 • اطمینان حاصل کنید که موانعی مانند درختان یا تیرهای خیابان مانع هیچ یک از تابلوهای شما نمی شوند.
 • تابلوها را در ارتفاع بهینه قرار دهید. به طور کلی، هر چه مکان بالاتر باشد، باید بتوانید از زوایای بیشتری آن را مشاهده کنید.
 • یک نکته حرفه ای این است که محل قرارگیری را با اثباتی که در مقیاس ساخته شده است آزمایش کنید. آن را در نقطه ای دقیق و در زاویه مناسب قرار دهید تا خوانایی آن را بررسی کنید.
 • بهترین ها را برای کسب و کار خود دریافت کنید.
 • استفاده صحیح از تابلوها می تواند نحوه انجام تجارت شما را تغییر دهد. نکته مهم این است که می تواند نقش مهمی در افزایش ترافیک و فروش فروشگاه شما داشته باشد. اما به همان اندازه مهم این است که چگونه می توانید از آن برای ساده کردن عملکردهای روزمره استفاده کنید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.